Stojaki na rowery

Firma Kar Stal jest na rynku od 2010 roku. Od samego początku postawiliśmy na małą architekturę. Stojaki na rowery miejskie są czołowym produktem KAR STAL od momentu założenia firmy.

Jako producent stojaków od pierwszych chwil ich powstawania, mamy wpływ na wybór materiału, design i jakość. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz produkcji este...

Firma Kar Stal jest na rynku od 2010 roku. Od samego początku postawiliśmy na małą architekturę. Stojaki na rowery miejskie są czołowym produktem KAR STAL od momentu założenia firmy.

Jako producent stojaków od pierwszych chwil ich powstawania, mamy wpływ na wybór materiału, design i jakość. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz produkcji estetycznych i nowoczesnych stojaków na rowery. W specjalnie przygotowanej przez nas ofercie znajdziecie Państwo stojaki rowerowe w rozmaitym wydaniu, od prostych (1 stanowisko) po bardzo rozbudowane, w zróżnicowanych wzorach, a także bogatej gamie kolorystycznej.

Stojak rowerowy firmy Kar Stal to produkt najwyższej jakości. Do wykonania wykorzystujemy stal czarną, którą zabezpieczamy poprzez cynkowanie lub warstwę lakieru. Do pomalowania używamy proszku najwyższej jakości, a wypalamy go we własnej malarni proszkowej.

Ważne miejsce w naszym asortymencie zajmują także specjalne stojaki na rowery z miejscem na reklamę. Jako producent jesteśmy elastyczni do potrzeb naszych klientów i wykonujemy również tanio stojaki do rowerów na zamówienie.

Stojaki rowerowe dzielimy na trzy podstawowe grupy: stojaki szeregowe, barierki, hybrydy.

Stojaki szeregowe

Jako producent rekomendujemy stosowanie ich w miejscach, w których mają Państwo do dyspozycji małą powierzchnię i nie ma możliwości zastosowania stojaka typu barierka, np. na parkingach z ograniczonym miejscem dla rowerów, przy klatkach schodowych, domach, garażach, parkingach podziemnych na balkonach. Istotną zaletą tego stojaka jest to, że na małej przestrzeni możemy zmieścić dużo większą liczbę rowerów niż przy zastosowaniu stojaka barierki (odwrócone U). Istotną zaletą jest również łatwość montażu - wystarczą dwa kołki montażowe na stojak przeznaczony na 3, a nawet na 4 rowery. Stojaki na rowery szeregowe montujemy do chodników, płyt, asfaltu. Charakteryzują się tym, że rower jest wkładany do stojaka tylnym lub przednim kołem. Stojaki tego typu są mniej wygodne dla rowerzystów, ale są bardzo praktyczne w wykorzystaniu przestrzeni. Nasze stojaki na rowery wykonane są solidnie i z dbałością o każdy szczegół. Oferowane stojaki pasują również do rowerów z HAMULCAMI TARCZOWYMI! Jedną z wielu zalet jest możliwość zamontowania ich zarówno DO ŚCIANY, jak i DO PODŁOŻA. Kolejnym atutem jest odległość między ustawionymi rowerami. Jest ona tak dopasowana, aby rowery nie stały ani zbyt blisko siebie (powoduje to ustawianie rowerów co drugie stanowisko), ani zbyt daleko.

Stojaki BARIERKI

Ich kształt przypomina odwróconą literę U. Barierki te rekomendujemy w szczególności instytucjom publicznym, szkołom, firmom. Są idealne do zastosowania w mieście. Często wykorzystuje się je w parkach, przy trasach rowerowych, wszędzie tam, gdzie mamy wystarczająco dużo przestrzeni, by wygodnie zapiąć rower. Potrzebujemy do ich zamocowania dużo więcej miejsca niż przy zastosowaniu stojaków szeregowych. Sposób mocowania roweru do barierki to zapięcie ramy bezpośrednio do profilu lub rury stojaka. Rowery nie są wstawiane na konstrukcję stojaka, a jedynie opierane obok. Możemy bezpiecznie przypiąć nasz rower zarówno za koło, jak i ramę, jednym zabezpieczeniem. Stojak na rowery typu barierka montujemy w dwojaki sposób. Poprzez zabetonowanie w trawie lub za pomocą wykorzystania stopy montażowej. W tym drugim wypadku przykręca się je do wcześniej przygotowanej powierzchni, np. w płytach chodnikowych lub w betonowej posadzce.

Stojaki hybrydy

Ostatnią grupę stojaków stanowią hybrydy, czyli specjalne stojaki na rowery, w których to wstawiamy rower za koła i przypinamy je jednocześnie za ramę oraz jedno z kół. Jest to połączenie obu powyższych rodzajów stojaków. Stojak do roweru typu hybryda gwarantuje taki sam poziom bezpieczeństwa jak wcześniej opisywane stojaki w kształcie odwróconej litery „U” przy jednoczesnym usztywnieniu koła, co dodatkowo wzmacnia pozycję pionową roweru i zapobiega obsunięciu się lub upadkowi. Oczywiście najważniejszym atutem jest to, że ROWERY STOJĄ STABILNIE.

Każdy stojak na rower z naszej oferty to solidny polski produkt w bardzo przystępnej i konkurencyjnej cenie.

Aby sprawdzić i porównać ceny, zapraszamy na stronę www.karstal.pl. Jako producent możemy zagwarantować, że cena przy dużych zamówieniach może być negocjowana. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu.

Czytaj całość