Meble industrialne i loftowe

Produkcja mebli metalowych to ciężkie zadanie, wymagające dużych umiejętności i uwagi poświęcanej każdemu elementowi. KARSTAL, firma powstała w 2010 roku, to producent, który, korzystając ze swojego doświadczenia, jest w stanie podołać temu wyzwaniu. Od wielu lat produkujemy spawane meble industrialne do salonu i szczycimy się zaufaniem i zadowoleniem klientów.

Meble industrialne muszą cechować się wysoką estetyką i świeżym podejściem oraz najwyższą jakością wykonania. Jako producent zdajemy sobie z tego sprawę, więc nasze meble powstają przy dużym zaangażowaniu i dbałości o każdy szczegół. W ofercie posiadamy szeroki wybór ław i stolików w wielu rozmiarach. Doświadczony wytwórca mebli musi wiedzieć, że efekt końcowy to nie tylko ostatnie, widoczne elementy produkcji, jak solidne spawy czy estetyczna pokrywa malarska. To również, a nawet przede wszystkim, wysokiej jakości materiały użyte do produkcji. Nasze designerskie meble ze stali są spawane ze stali najwyższej próby, którą sprowadzamy od sprawdzonych wieloletnią współpracą dostawców. Blaty do naszych mebli zamawiamy u renomowanych wytwórców, dzięki czemu mamy pewność, że są one wytrzymałe i estetyczne. Do każdego wzoru blatu, oprócz standardowych kolorów jak czarny lub biały, możemy zaproponować odpowiadającą państwu barwę nóg. Do pokrycia używamy farb proszkowych od najlepszych producentów, co zapewnia nam ładną i równą pokrywę lakieru. Kolor nakładamy we własnej malarni, dzięki czemu nasze meble należą do najtańszych na rynku. Meble loftowe KARSTAL to gwarancja tego, że dostaną państwo modne, nowoczesne meble do salonu.

Za design naszych mebli odpowiadają ludzie czuli na aktualne trendy, co pozwala nam na bieżąco rozszerzać naszą ofertę o nowe meble industrialne. Dzięki nim każdy loft nabierze nowoczesnego charakteru. Posiadamy w katalogu wiele rodzajów mebli - od małych pomocniczych stolików, przez zestawy mebli typu ALASKA, po duże stoły typu modern. Największą zaletą naszych mebli, obok ich estetycznego wyglądu, jest funkcjonalność. Każdy nasz stół czy stolik ma dopasowane wymiary pod najczęstsze oczekiwania naszych klientów. Nie jesteśmy jednak skostniałą firmą, trzymającą się wzorów za wszelką cenę. Zapewniamy możliwość zamówienia mebli w wymiarach, których nie posiadamy w standardowej ofercie, a które odpowiadają państwa potrzebom. Dzięki naszej elastyczności meble loftowe KARSTAL są unikatowe i uatrakcyjnią każdy salon.

Wszystkie meble w ofercie KARSTAL są dostępne w wersjach z blatami o dwóch grubościach. Blaty o grubości 18 mm charakteryzują się dyskretnym stylem, idealnie wpasowują się w pomieszczenia z jakimś widocznym elementem. Meble loftowe KARSTAL z blatem 36 mm same stają się dominantą pomieszczenia, dzięki czemu nasze produkty muszą być, i są, wykonane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Meble nowoczesne KARSTAL są wymyślone w taki sposób, aby z powodzeniem zastępowały tradycyjne metalowo-drewniane stoły czy krzesła.

KARSTAL to firma, dla której produkcja mebli do salonu to jeden z priorytetów, dlatego nasze produkty to meble, którymi będą się państwo cieszyć przez długi czas, w trakcie spotkań z rodziną czy przy porannej kawie.

Zamówienia na nasze meble loftowe można składać telefonicznie, mailowo oraz przez nasz sklep internetowy. Meble industrialne KARSTAL to gwarancja jakości oraz konkurencyjnej ceny. Zapraszamy również do naszej siedziby w Skarżysku, gdzie będzie można uzyskać poradę na temat najmodniejszych wzorów czy najbardziej funkcjonalnych opcji dla państwa zapotrzebowania.