Kategorie

Kosze do segregacji śmieci na zewnątrz

Kosze do segregacji zewnętrzne służą prawidłowemu rozdzieleniu odpadów. Najczęściej dzielone są na cztery osobne pojemniki. Front każdego pojemnika jest oznaczony odpowiednią plakietką w innym kolorze, który podpowiada, jak prawidłowo segregować śmieci. Kolor żółty to plastik, zielony to szkło, niebieski to papier, a czarny to odpady zmieszane. ...

Kosze do segregacji zewnętrzne służą prawidłowemu rozdzieleniu odpadów. Najczęściej dzielone są na cztery osobne pojemniki. Front każdego pojemnika jest oznaczony odpowiednią plakietką w innym kolorze, który podpowiada, jak prawidłowo segregować śmieci. Kolor żółty to plastik, zielony to szkło, niebieski to papier, a czarny to odpady zmieszane. Wszystkie kosze zewnętrzne do segregacji śmieci muszą mieć takie same oznaczenia, ponieważ zostały one ujednolicone na terenie całego kraju i każdy producent musi tę jednolitość zachować.

Kosze do segregacji zewnętrzne

Kosze do segregacji śmieci na zewnątrz muszą być stabilne i masywne. Bardzo dobrze sprawdzają się śmietniki, które mają stalowy stelaż, a każdy kubeł w środku ma pojemność przynajmniej 60l. Istnieją również kosze, których pojemniki mają 70 l. 45l. lub 30l. Kosze do segregacji odpadów powinny mieć łatwo dostępną przestrzeń tak, by wygodnie wrzucać do nich śmieci, a następnie móc swobodnie opróżnić już przepełnione wkłady. To są podstawowe wymogi dobrze sprawujących się zewnętrznych koszy na śmieci.

Kosze do segregacji zewnętrzne sprawdzą się tam, gdzie nie ma miejsca na duże kontenery. Należy też zauważyć, że ich cena też jest dużo mniejsza.

Kosz zewnętrzny do segregacji to produkt, który łatwo dopasować do swoich potrzeb. Metalowy stelaż lub front może być w kolorze już istniejących wokół elementów małej architektury. Najczęściej wybierane kolory to: czerń, grafit oraz brąz. Natomiast najpopularniejsze kolory frontów drewnianych to: teak naturalny, jasny dąb, orzech włoski, mahoń i palisander. Do wyboru jest również kształt kosza. Posiadamy kosze kwadratowe, prostokątne i z zaokrąglonymi bokami. Jeśli kosz będzie pod zadaszeniem możemy zakupić kosz bez pokrywy, ale kiedy nie ma możliwości zabezpieczyć koszy do segregacji przed wiatrem i deszczem, to polecamy zakup koszy z dodatkową pokrywą.

Czytaj całość