Kosze na śmieci - zewnętrzne

Firma KARSTAL jest obecna na rynku od 2010 roku. Od samego początku mała architektura była jedną z podstawowych gałęzi naszej produkcji. Zewnętrzne kosze na śmieci są jednymi z pierwszych produktów w asortymencie firmy.

Kosze na śmieci metalowe zewnętrzne produkcji KARSTAL to artykuł, do którego jakości przykładamy najwyższą wagę. Od samego poc...

Firma KARSTAL jest obecna na rynku od 2010 roku. Od samego początku mała architektura była jedną z podstawowych gałęzi naszej produkcji. Zewnętrzne kosze na śmieci są jednymi z pierwszych produktów w asortymencie firmy.

Kosze na śmieci metalowe zewnętrzne produkcji KARSTAL to artykuł, do którego jakości przykładamy najwyższą wagę. Od samego początku mamy wpływ na dobór materiałów, estetykę produktu oraz wysoki standard oferowanych przez nas ulicznych koszy na śmieci. Każdy pojemnik metalowy na odpady produkcji KARSTAL powstaje z czarnej stali zabezpieczanej przed korozją poprzez cynkowanie galwaniczne lub malowanie proszkowe. Używamy najwyższej jakości farb proszkowych, w szerokiej gamie kolorów dostępnych w palecie RAL, malowanych we własnej malarni, dzięki czemu możemy zaproponować tak niskie ceny na nasze produkty.

W naszej ofercie znajdą państwo metalowe kosze na śmieci w wielu różnych rodzajach. Obejmuje ona zarówno podstawowe, kwadratowe kosze uliczne, jak i rozbudowane pojemniki na odpady. Standaryzacja sprawia, że każdy zewnętrzny metalowy pojemnik na śmieci, który oferuje nasza firma, będzie optymalny do potrzeb większości naszych klientów. Jednak, aby dostosować się do wymagań rynku, wykonujemy również tanio kosze uliczne i parkowe na specjalne zamówienie.

Wszystkie metalowe kosze na śmieci zewnętrzne w katalogu KARSTAL mogą państwo zamówić w dwóch wersjach: zarówno obitej drewnem, zabezpieczonym przed warunkami atmosferycznymi przez dwie warstwy impregnatu, jak i ze stelażem przystosowanym do montażu desek.

Nasze kosze do montażu na zewnątrz dzielimy na dwie główne kategorie:

  • kosze kwadratowe, zawierające kubły z cynkowanej blachy,
  • kosze okrągłe, z wkładami z czarnej blachy malowanej proszkowo.

Kosze kwadratowe

Każdy nasz produkt z tego segmentu to typowy miejski kosz uliczny, wyposażony w metalowe pojemniki na odpady z blachy cynkowanej z zamontowaną popielniczką. Kosz na śmieci z popielniczką, dzięki łatwemu dostępowi do cynkowanego wkładu, znakomicie sprawdza się podczas różnego rodzaju imprez, w czasie których następuje wzmożona produkcja odpadów. Dlatego zalecamy ustawianie tego rodzaju koszy na placach miejskich. Odpowiadając na takie zapotrzebowanie, mamy dostępne dwie wersje produktu:

  • standardowa, o pojemności 45l,
  • większa, o pojemności 60l.

Kosz na śmieci metalowy o pojemności 45l znakomicie sprawdza się również na prywatnych posesjach, gdzie dzięki niewielkim rozmiarom doskonale wkomponuje się w otoczenie. Każdy kwadratowy, metalowy kosz na śmieci naszej produkcji jest montowany do podłoża poprzez kołki montażowe w kostce brukowej, płytach chodnikowych bądź wylanej stopie betonowej. Dzięki temu nasz metalowy kosz na śmieci można bardzo łatwo i szybko ustawić. W zależności od indywidualnych potrzeb dostępne są również wersje z możliwością zabetonowania w podłożu.

W naszej ofercie znajdują się także kosze na odpady komunalne dostosowane do aktualnych wymogów segregacji odpadów. Każdy kosz na odpady komunalne produkujemy z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje jego trwałość i wieloletnie użytkowanie. Dbamy również o jego estetykę, aby oferowany przez nas kubeł na śmieci był nie tylko funkcjonalny, ale i dobrze wyglądał.

Kosze okrągłe

Jako producent koszy na śmieci wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniu na kosze parkowe. W naszym katalogu znajdą państwo zarówno kosze odkryte, o zaletach podobnych do kwadratowych, jak i z daszkiem osłaniającym zawartość przed opadami atmosferycznymi. Tego rodzaju stalowy, parkowy kosz na śmieci z racji braku możliwości wyjęcia wkładu do góry, ma zamontowany system przechylania kubła, zamykający się na prosty zamek zatrzaskowy, niewymagający użycia dodatkowych narzędzi. Kosze te produkujemy w wersji pozwalającej na estetyczne wpasowanie się w otoczenie parku poprzez zabetonowanie ich w ziemi, co pozwala na ukrycie mocowania pod powierzchnią oraz zapewnia stabilność śmietnika. Każdy parkowy kosz metalowy wyposażony jest we wkład z popielniczką z blachy czarnej, malowanej proszkowo.

Zapraszamy na www.karstal.pl w celu sprawdzenia i porównania cen naszych produktów. Zapewniamy możliwość negocjacji ceny w przypadku dużego zamówienia. Atrakcyjna cena nie jest jednak jedynym powodem do zapoznania się z katalogiem produktów KARSTAL. Nasi klienci mogą również liczyć na fachową obsługę oraz wysokiej jakości miejskie, parkowe i uliczne kosze na śmieci. Zachęcamy serdecznie do sprawdzenia naszej oferty oraz kontaktu.

Czytaj całość