Kategorie

SPRZĘT NA SIŁOWNIE

KARSTAL to firma powstała w 2010. Od początku zajmuje się spawaniem konstrukcji i detali ze stali czarnej. Profesjonalny sprzęt na siłownie to jeden z pierwszych działów, których produkcję uruchomiliśmy. Sprzęt kulturystyczny produkcji KARSTAL to artykuły sprawdzające się i jako pojedyncze urządzenia do ćwiczeń, i jako profesjonalne wyposażenie ...

KARSTAL to firma powstała w 2010. Od początku zajmuje się spawaniem konstrukcji i detali ze stali czarnej. Profesjonalny sprzęt na siłownie to jeden z pierwszych działów, których produkcję uruchomiliśmy. Sprzęt kulturystyczny produkcji KARSTAL to artykuły sprawdzające się i jako pojedyncze urządzenia do ćwiczeń, i jako profesjonalne wyposażenie siłowni.

Profesjonalny sprzęt na siłownie KARSTAL

Nasza firma to wiodący producent sprzętu sportowego w regionie. Wieloletnie doświadczenie wynikające z faktu, że sami jesteśmy użytkownikami naszych produktów, oraz długiego stażu w branży, sprawia, że nasze przyrządy do ćwiczeń cechuje wytrzymałość, funkcjonalność oraz bardzo duża wygoda użytkowania.

W naszej firmie zdajemy sobie sprawę, że produkcja przyrządów do ćwiczeń, na których nierzadko umieszcza się ciężary o wadze kilkuset kilogramów, to zadanie niezwykle odpowiedzialne. Dlatego nasze produkty to niezwykle solidne i wytrzymałe konstrukcje, spawane przez doświadczonych pracowników o najwyższych umiejętnościach.

Sprzęty do ćwiczeń wysokiej jakości

Dzięki całkowitej kontroli nad jakością materiałów, z których spawamy nasze sprzęty do ćwiczeń, możemy zagwarantować wysoki standard oferowanych produktów. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami stali, przez co nasze akcesoria na siłownie są tworzone z najlepszych dostępnych surowców.

Zestawy kulturystyczne, które mogą państwo kupić przez nasz sklep ze sprzętem sportowym powstają od początku do końca w naszej firmie, od cięcia stali po malowanie proszkowe, a nawet obicie elementów, na których ciało opiera się podczas ćwiczeń.

Wszystkie nasze urządzenia do ćwiczeń malujemy standardowo na jeden z dwóch kolorów: czarny oraz czerwony (inne kolory z palety RAL dostępne po indywidualnym ustaleniu). Odpowiadając na rosnące wymagania rynku, uruchomiliśmy własną, dwustanowiskową malarnię proszkową. Jesteśmy dzięki temu w stanie obniżyć koszt tak, aby końcowa cena była niska i odpowiadała każdemu.

Znając specyfikę rynku wiemy, że wszystkie produkty, jakie pojawiają się na rynku, muszą być nie tylko bezpieczne i funkcjonalne, ale również estetyczne, więc dokładamy wszelkich starań, aby nasz asortyment również w tym względzie spełniał najwyższe standardy. Dokładny cennik ze zdjęciami każdego produktu znajdą Państwo na naszej stronie www.karstal.pl.

Przyrządy do ćwiczeń do każdej siłowni

Sprzęt do ćwiczeń siłowych naszej produkcji cechuje się dużą różnorodnością. Dzięki temu nasze maszyny na siłownie mogą stanowić wyposażenie małych siłowni indywidualnych, ale też z powodzeniem sprawdzą się jako profesjonalne wyposażenie dużych fitness klubów. W regularnej produkcji posiadamy wiele typów urządzeń, takich jak modlitewniki, poręcze do ćwiczeńwyciągi treningowe i różne rodzaje ławeczek umożliwiających trening wszystkich partii mięśni. Wszystkie przyrządy do ćwiczeń posiadają regulację, więc każdy użytkownik będzie mógł je dostosować pod własne wymagania i potrzeby.

Zdajemy sobie sprawę, że wyposażenie siłowni to nie tylko profesjonalne maszyny do ćwiczeń. To również różnego rodzaju sprzęt na siłownie taki jak: stojaki na hantle, podpory i uchwyty na obciążenia. W ofercie posiadamy kilka rodzajów podpór pod sztangi, które mogą być dopasowane do innych urządzeń z naszego sklepu. Dużą popularnością cieszą się także stojaki na obciążenia, dzięki którym korzystanie z siłowni stanie się dużo wygodniejsze i zdecydowanie bardziej bezpieczne.

Oprócz tego, w naszej firmie mogą Państwo zamówić zestaw uchwyt + worek treningowy (oba elementy dostępne w kilku opcjach), dzięki czemu Wasza siłownia będzie kompletna. Duża kompatybilność naszych poszczególnych produktów oraz ich różnorodność sprawiają, że nasze maszyny do ćwiczeń idealnie sprawdzą się jako sprzęt do siłowni domowej.

Sprzęt sportowy KARSTAL to wysoka jakość i niskie ceny

KARSTAL to producent wyposażenia na siłownię od wielu lat. Przez ten czas wyrobiliśmy sobie silną pozycję na rynku sprzętu sportowego. Wiemy, że aby się rozwijać, nie można stać w miejscu, i żeby nasz sprzęt siłowy był konkurencyjny, musimy nadal dokładać wszelkich starań, aby jakość i wygląd nadal były na najwyższym poziomie. Dlatego wciąż pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, wciąż wprowadzamy nowe modele i wciąż udoskonalamy te, które już Państwu oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem, aby dowiedzieć się nad czym aktualnie pracujemy.

Ciągły rozwój, o który dbamy w naszej firmie, nie może się jednak odbywać kosztem solidności, dlatego stawiamy na utrzymanie wysokiego poziomu zadowolenia naszych klientów. Gwarantujemy nabywcom naszych produktów, że zamówiony sprzęt sportowy dostaną Państwo szybko i tanio. W przypadku nawiązania szerokiej współpracy, na przykład w wypadku kompleksowego wyposażania siłowni, zapewniamy możliwość negocjacji ceny. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego oraz do składania zamówień mailowo, bądź poprzez nasz sklep internetowy, dzięki czemu zapewniają sobie Państwo najwyższej jakości zestaw na siłownie. Gwarantujemy produkt w niskiej cenie i bez konieczności wychodzenia z domu.

Czytaj całość