NAJAZDY SAMOCHODOWE

Firma KARSTAL powstała w 2010 roku jako producent elementów spawanych. Najazdy samochodowe były jedną z pierwszych pozycji, jakie znalazły się w naszym asortymencie.

Rampy najazdowe samochodowe to artykuł, od którego bezpośrednio zależy bezpieczeństwo naszych klientów. Dlatego też ich produkcja odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów i przykładamy najwyższą uwagę do procesu wytwarzania tego rodzaju asortymentu szczególną uwagę. Jako producent najazdów samochodowych zdajemy sobie sprawę, że każdy z nich musi być stworzony z najlepszej jakości stali oraz musi być w najwyższym stopniu zabezpieczony przed korozją szczelną warstwą farby proszkowej. We własnej malarni używamy wyselekcjonowanych proszków malarskich w szerokiej gamie kolorystycznej dostępnej w palecie RAL.

Podjazd samochodowy firmy KARSTAL to produkt, którego konstrukcja spawana jest z grubościennej rury o przekroju 1”, wzmacnianej dodatkowo podporami. Solidna budowa sprawia, że nasze rampy samochodowe są bezpieczne w użytkowaniu, a także, z racji dopasowania wymiarów pod każdy rodzaj auta, wygodne. Najazdy samochodowe KARSTAL z powodzeniem sprawdzą się w komisach oraz u prywatnych właścicieli, pragnących sprzedać swoje dotychczasowe auto, jako element uatrakcyjniający wygląd samochodów na zdjęciach umieszczanych w ofertach sprzedaży.
Samochodowa rampa warsztatowa z powodzeniem zastępuje lewarki lub różnego rodzaju podpory w przypadku napraw w przydomowych garażach, niwelując przy tym ryzyko uszkodzeń podwozia w postaci wgnieceń czy złamania elementów nośnych w starszych autach. Stabilność, która cechuje rampy najazdowe, jest kolejną zaletą w stosunku do innych urządzeń podnoszących podwozie.

Każda przenośna rampa najazdowa produkcji KARSTAL może być zamówiona przez państwa w dwóch rozmiarach. Oferujemy:

  • najazdy samochodowe stalowe o udźwigu dwóch ton
  • najazdy samochodowe stalowe o udźwigu trzech i pół tony

To rampy samochodowe dostosowane pod auta o mniejszych, jak i większych gabarytach. Unikatowa konstrukcja z grubościennej rury 1” oraz szczeble wykonane z rury 3/4”, z wykończeniem w postaci ogranicznika z rury 3/8”, zapobiegającemu ześlizgnięciu się auta z podjazdu, sprawiają, że każda rampa najazdowa pod samochód KARSTAL, jest nie tylko bezpieczna, ale i estetyczna.

Najazd samochodowy o udźwigu dwóch ton

Podjazdy stalowe samochodowe przeznaczone pod auta miejskie o mniejszych gabarytach. Są przygotowane zarówno do użytku na zewnątrz, ale dzięki wykończeniu w postaci zaślepek z powodzeniem sprawdzą się jako najazdy samochodowe do garażu. Niewielki rozmiar sprawia, że ich przechowywanie nie stanowi najmniejszego problemu. Wielkość podjazdu samochodowego KARSTAL o udźwigu dwóch ton idealnie sprawdzi się również w nagłych sytuacjach, w przypadku awarii na drodze, gdy trzeba dojechać na miejsce i dokonać szybkiego usunięcia usterek w aucie. Przenośne rampy najazdowe mogą w takich okolicznościach bardzo się przydać.

Najazd samochodowy o udźwigu trzech i pół tony

Rampa najazdowa do samochodu KARSTAL, przeznaczona pod auta o większych rozmiarach. Większe wymiary (wysokość 30 cm) pozwalają na lepszy dostęp do większości podwozia auta, co umożliwia prowadzenie poważniejszych napraw, czy prowadzenie kontroli stanu podwozia. W wielu przypadkach taka rampa samochodowa z powodzeniem zastępuje kanały naprawcze, którymi w dużej części dysponują wyłącznie profesjonalni mechanicy. Znakomicie sprawdzą się również, podobnie jak rampa najazdowa samochodowa o udźwigu dwóch ton, jako element poprawiający wygląd samochodów w ofertach sprzedażowych. Z racji rozmiarów doskonale nadają się jednak do vanów czy busów transportowych.

Zapraszamy na www.karstal.pl w celu sprawdzenia dokładnej oferty na nasze podjazdy samochodowe. Jako profesjonalny i doświadczony producent najazdów samochodowych gwarantujemy również możliwość zamówień specjalnych w postaci dodatkowo wzmacnianych podjazdów samochodowych. Cena w przypadku dużych zamówień na najazdy stalowe może podlegać negocjacji. Zachęcamy również do sprawdzenia oferty z innych działów naszego katalogu oraz do kontaktu telefonicznego.