Kategorie

WÓZKI TRANSPORTOWE

KARSTAL to firma działająca na rynku stali, elementów spawanych i konstrukcji stalowych od 2010 roku. Już od pierwszych dni działalności duży nacisk położyliśmy na zróżnicowanie w ofercie. Dlatego jedną z głównych gałęzi, jakie rozwijamy, są wózki transportowe w wielu różnych wersjach: od małych wózków na podręczne narzędzia, do dużych wózków wi...

KARSTAL to firma działająca na rynku stali, elementów spawanych i konstrukcji stalowych od 2010 roku. Już od pierwszych dni działalności duży nacisk położyliśmy na zróżnicowanie w ofercie. Dlatego jedną z głównych gałęzi, jakie rozwijamy, są wózki transportowe w wielu różnych wersjach: od małych wózków na podręczne narzędzia, do dużych wózków wielopoziomowych. Wózki transportowe ręczne KARSTAL sprawdzają się w każdym rodzaju magazynów, w gospodarstwach rolnych, a nawet w codziennym użytku w domu. Dzięki bogatej ofercie, zróżnicowaniu katalogu oraz wielu wersjom jednego produktów, jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby każdej firmy, chcącej posiadać nasz wózek magazynowy.

Wózki magazynowe

Jako producent, ale też i użytkownik naszych produktów we własnych magazynach, zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka ciąży na wytwórcy produktu mogącego przewozić nawet 400 kilogramów. Wiemy, że aby zapewnić bezpieczeństwo operatorom naszych wózków, musimy używać najwyższej jakości czarnej stali, którą nabywamy u wyselekcjonowanych i sprawdzonych wieloletnią współpracą dostawców. Jako praktycy wiemy również, jak ważna jest wygoda w użytkowaniu takich produktów jak ręczne wózki magazynowe, dlatego w naszych produktach znajdą państwo rozwiązania ułatwiające posługiwanie się wózkiem. Wózek transportowy spawany w naszej firmie jest wytrzymały i wygodny. Wieloletnie doświadczenie w produkcji takich artykułów jak wózek transportowy ręczny pokazuje, że bardzo ważna jest również estetyka produktu końcowego, dlatego każdy nasz wózek malujemy proszkowo we własnej malarni na jeden z kolorów dostępnych w palecie barw RAL. Standardowo wózki malowane są w kolorze RAL 5010 (niebieski), jeśli jednak chcą państwo otrzymać wózki magazynowe w innym kolorze, to wystarczy się z nami skontaktować, aby ustalić finalną barwę produktu.

Wózki transportowe KARSTAL charakteryzują się bardzo szerokim wachlarzem wariantów. Najmniejsze z naszych wózków są idealne jako podręczne wózki na narzędzia w warsztatach samochodowych czy do przewozu kartonów, pojemników z olejami lub paczek. Największe wózki magazynowe naszej firmy są dedykowane logistyce i bardzo dobrze sprawdzają się w wielkich magazynach, gdy trzeba przetransportować dużą liczbę paczek czy artykuły o dużych rozmiarach.

Wózki platformowe

Najpopularniejszym produktem w tym segmencie naszego asortymentu są składane wózki platformowe w wielu rozmiarach. Ich konstrukcja pozwala na transportowanie materiałów zarówno po płaskich powierzchniach, jak i skośnych rampach. Antypoślizgowa płyta oraz ochrona obsługującego wózek w postaci szerokich rączek gwarantują, że materiały przewożone takim wózkiem nie zsuną się, a zostaną bezpiecznie dowiezione na miejsce składowania

W naszym katalogu znaleźć można również wózek transportowy charakteryzujący się tym, że mogą go państwo na bieżąco dostosowywać do swoich potrzeb. To tak zwane wózki systemowe, w których do stałej konstrukcji podstawy można dobierać rączki według zapotrzebowania: są to zarówno rączki zakładane na krótszy bok, jak i burty boczne. Pozwala to na przewóz materiałów w każdych warunkach. Istnieje możliwość zamówienia pojedynczych elementów składowych, np. domówienie pojedynczych rączek czy burt.

Wózki półkowe

Wózki wielopoziomowe produkcji KARSTAL to kolejny dział, z szeroką gamą dostępnych produktów. Posiadamy w ofercie zarówno niskie, trzypółkowe wózki z grubej blachy, jak i wysokie, pięciopoziomowe wózki z ramy spawanej z profili 30x18 i rączek z grubej rury ¾”. Różnorodność oferty w tym segmencie sprawia, że sprawdzą się w wielu miejscach, od warsztatów po magazyny. Dodatkową zaletą każdego wózka jest to, że umożliwiają one wstępną segregację materiałów.

Wózki dwukołowe

Wózki transportowe dwukołowe, tak zwane młynarki, są przeznaczone do transportu wysokich, ale wąskich elementów, które w trakcie przewozu mogą się wywrócić, takich jak np. butle gazowe, czy pełne worki. Ich konstrukcja sprawia, że przewiezienie takiego elementu jest nie tylko wygodne, ale i bezpieczne. Wzmocniona konstrukcja sprawia, że ładowność naszych młynarek sięga nawet 300 kilogramów. Różne dostępne rodzaje kół powodują, że wózki sprawdzą się zarówno na gładkich powierzchniach, jak i bardziej wymagającym podłożu zewnętrznym jak płyty chodnikowe czy popularna trylinka.

Kosz transportowy

Kosze transportowe KARSTAL umożliwiają przewożenie drobnych i bardzo licznych elementów. Bardzo solidna i trwała konstrukcja powoduje dużą wytrzymałość naszych wózków, a ich ładowność sięga nawet 400 kilogramów. Ściany wózka powstały z siatki z drutu fi 3mm, zgrzewanej w naszym zakładzie. Istnieje możliwość zamówienia kosza z otwieralnym od połowy bokiem. Ułatwia to umieszczenie oraz wyjęcie z wózka paczki lub ciężkiego elementu.

KARSTAL to producent wózków transportowych, więc zapewniamy możliwość modyfikacji produktu po wcześniejszym kontakcie. Służymy jednocześnie naszym doświadczeniem w tym zakresie, doradzając, jakie konkretne modyfikacje będą klientowi przydatne. W przypadku zamówień hurtowych, czy nawiązaniu stałej współpracy gwarantujemy możliwość negocjacji, w wyniku których cena wózka może ulec zmianie.

Czytaj całość