Stojaki i wieszaki do siłowni

Firma KARSTAL to producent elementów i konstrukcji spawanych od 2010 roku. Sprzęt do siłowni to jeden z pierwszych działów, jakim zajęła się nasza firma. W ofercie posiadamy wiele różnych rodzajów urządzeń do wyposażenia siłowni. Stojaki na siłownię to jeden z najpopularniejszych produktów w naszej firmie.

Wieszaki na siłownię KARSTAL umożliwia...

Firma KARSTAL to producent elementów i konstrukcji spawanych od 2010 roku. Sprzęt do siłowni to jeden z pierwszych działów, jakim zajęła się nasza firma. W ofercie posiadamy wiele różnych rodzajów urządzeń do wyposażenia siłowni. Stojaki na siłownię to jeden z najpopularniejszych produktów w naszej firmie.

Wieszaki na siłownię KARSTAL umożliwiają sprawne i bezpieczne przechowywanie obciążeń. Solidna konstrukcja z najlepszej jakości profili oraz kątowników sprawia, że stojaki do siłowni naszej produkcji mają wytrzymałość nawet do 300 kg. Wszystkie nasze produkty malujemy we własnej malarni proszkowej, dzięki czemu cena stojaków jest zdecydowanie niższa niż u konkurencji, przy zachowaniu wysokiej jakości. Dzięki całościowej kontroli nad procesem produkcji nasze wieszaki do siłowni to produkt nie tylko tani, ale również charakteryzujący się bardzo estetycznym wyglądem.

KARSTAL, jako wiodący producent sprzętu sportowego, dba o pozycję na rynku, jaką przez wiele lat działalności sobie wypracował. Gwarantujemy, że wszystkie zakupione u nas produkty otrzymają Państwo szybko i tanio. W przypadku nawiązania szerszej współpracy gwarantujemy naszym klientom możliwość negocjacji ceny. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami lub bezpośrednio z biurem.

Stojaki pod sztangę

Stojaki pod sztangę to jedno z podstawowych wyposażeń każdej siłowni, czy to małej, „garażowej” czy dużych, profesjonalnych fitness klubów. Dlatego KARSTAL, producent sprzętu sportowego, już od początku swojej działalności w 2010 roku zajmuje się produkcją kilku rodzajów tych przyrządów.

Sztanga to wyposażenie siłowni, które umożliwia bardzo wiele ćwiczeń na różne partie mięśni, dlatego podobnie urozmaicone muszą być przyrządy przeznaczone do treningu z nią. Podpory pod sztangę naszej konstrukcji charakteryzują się wysoką różnorodnością, dzięki czemu jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom każdego klienta, niezależnie od tego, czy jest to odbiorca indywidualny, czy duża sieć siłowni.

Stojaki pod sztangę – oferta KARSTAL

W ofercie posiadamy regulowane stojaki, które mogą państwo dostosować do naszych ławeczek (dostępne są dwa rozmiary, o konstrukcji z profila 40x40x2 o nośności 280 kg, oraz z profila 50x50x2 o nośności 320 kg), również w opcji z dodatkowymi uchwytami na obciążenie. Kolejnym z wiodących rodzajów są wysokie podpory z asekuracją do przysiadów.

Aby zapewnić bezpieczeństwo, każdy stojak na sztange powstaje z wysokiej jakości stali dostarczanej nam przez sprawdzonych dostawców i jest spawany przez najlepszych spawaczy. Stojaki do sztangi KARSTAL są standardowo dostępne w dwóch kolorach: czarnym i czerwonym. Dzięki posiadaniu własnej malarni proszkowej zapewniamy również możliwość (po indywidualnych ustaleniach) zamówień w innych kolorach dostępnych w palecie RAL. Dzięki skupieniu całej produkcji tylko w naszych rękach, możemy zbić koszty produkcji tak, aby mogli państwo tanio zamówić nasze stojaki do sztangi.

Karstal to stojaki na sztangę w atrakcyjnej cenie

Stojaki pod sztangę naszej produkcji charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz nieprzeciętnym wyglądem. To jeden z najczęściej kupowanych u nas produktów, dlatego dbamy o wysoki poziom wykończenia każdego elementu. Jesteśmy firmą, która stawia sobie za cel zadowolenie klienta, dlatego przy większych zamówieniach, lub w przypadku nawiązania stałej współpracy, gwarantujemy możliwość negocjacji ceny oraz wprowadzania drobnych zmian w konstrukcji, aby produkt w stu procentach odpowiadał Państwa wymaganiom.

Czytaj całość