Stojaki i wieszaki do siłowni

Firma KARSTAL to producent elementów i konstrukcji spawanych od 2010 roku. Sprzęt sportowy to jeden z pierwszych działów, jakim zajęła się nasza firma. W ofercie posiadamy wiele różnych rodzajów urządzeń do wyposażenia siłowni. Stojaki na siłownię to jeden z najpopularniejszych produktów w naszej firmie.

Wieszaki na siłownię KARSTAL umożliwiają sprawne i bezpieczne przechowywanie obciążeń. Solidna konstrukcja z najlepszej jakości profili oraz kątowników sprawia, że stojaki do siłowni naszej produkcji mają wytrzymałość nawet do 300 kg. Wszystkie nasze produkty malujemy we własnej malarni proszkowej, dzięki czemu cena stojaków jest zdecydowanie niższa niż u konkurencji, przy zachowaniu wysokiej jakości. Dzięki całościowej kontroli nad procesem produkcji nasze wieszaki do siłowni to produkt nie tylko tani, ale również charakteryzujący się bardzo estetycznym wyglądem.

KARSTAL, jako wiodący producent sprzętu sportowego, dba o pozycję na rynku, jaką przez wiele lat działalności sobie wypracował. Gwarantujemy, że wszystkie zakupione u nas produkty otrzymają Państwo szybko i tanio. W przypadku nawiązania szerszej współpracy gwarantujemy naszym klientom możliwość negocjacji ceny. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami lub bezpośrednio z biurem.