Stojaki pod sztangę

Stojaki pod sztangę to jedno z podstawowych wyposażeń każdej siłowni, czy to małej, „garażowej” czy dużych, profesjonalnych fitness klubów. Dlatego KARSTAL, producent sprzętu sportowego, już od początku swojej działalności w 2010 roku zajmuje się produkcją kilku rodzajów tych przyrządów.

Sztanga to wyposażenie siłowni, które umożliwia bardzo wiele ćwiczeń na różne partie mięśni, dlatego podobnie urozmaicone muszą być przyrządy przeznaczone do treningu z nią. Podpory pod sztangę naszej konstrukcji charakteryzują się wysoką różnorodnością, dzięki czemu jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom każdego klienta, niezależnie od tego, czy jest to odbiorca indywidualny, czy duża sieć siłowni.

Stojaki pod sztangę – oferta KARSTAL

W ofercie posiadamy regulowane stojaki, które mogą państwo dostosować do naszych ławeczek (dostępne są dwa rozmiary, o konstrukcji z profila 40x40x2 o nośności 280 kg, oraz z profila 50x50x2 o nośności 320 kg), również w opcji z dodatkowymi uchwytami na obciążenie. Kolejnym z wiodących rodzajów są wysokie podpory z asekuracją do przysiadów.

Aby zapewnić bezpieczeństwo, każdy stojak na sztange powstaje z wysokiej jakości stali dostarczanej nam przez sprawdzonych dostawców i jest spawany przez najlepszych spawaczy. Stojaki do sztangi KARSTAL są standardowo dostępne w dwóch kolorach: czarnym i czerwonym. Dzięki posiadaniu własnej malarni proszkowej zapewniamy również możliwość (po indywidualnych ustaleniach) zamówień w innych kolorach dostępnych w palecie RAL. Dzięki skupieniu całej produkcji tylko w naszych rękach, możemy zbić koszty produkcji tak, aby mogli państwo tanio zamówić nasze stojaki do sztangi.

Karstal to stojaki na sztangę w atrakcyjnej cenie

Stojaki pod sztangę naszej produkcji charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz nieprzeciętnym wyglądem. To jeden z najczęściej kupowanych u nas produktów, dlatego dbamy o wysoki poziom wykończenia każdego elementu. Jesteśmy firmą, która stawia sobie za cel zadowolenie klienta, dlatego przy większych zamówieniach, lub w przypadku nawiązania stałej współpracy, gwarantujemy możliwość negocjacji ceny oraz wprowadzania drobnych zmian w konstrukcji, aby produkt w stu procentach odpowiadał Państwa wymaganiom.