Wyciągi do ćwiczeń

  • 139,00 zł
    139,00 zł

    SPECYFIKACJA WYCIĄGU: - szeroki uchwyt o długości 78 cm, - uchwyt na obciążenie o średnicy otworu 27 mm - wyposażony w dwa bloczki łożyskowane, - przeznaczony do montażu do ściany w 5 punktach, - kołki rozporowe i karabińczyki dołączone do zestawu, - malowany proszkowo, - wewnętrzne zaślepki, - wytrzymałość 150 kg. - zbudowany z idealnie...

  • 279,00 zł
    279,00 zł

     Specyfikacja: - wysokość regulowana od 195 do 215 cm w trzech poziomach, - konstrukcja z  profilu 50x50mm, - przeznaczony do montażu do ściany i podłoża w 9 punktach, - uchwyt dolny: długość 40 cm, - uchwyt górny: długość 115 cm, - montowany w odległości 25 cm od ściany, - uchwyt na obciążenie o średnicy otworu 27 mm - kołki rozporowe dołączone...

KARSTAL to firma powstała w 2010 roku. Od początku działalności jesteśmy producentem sprzętu sportowego. Początkowo zaczynaliśmy od spawania modlitewników czy stojaków na hantle. Z czasem zdobyte doświadczenie pozwoliło nam na coraz większe poszerzanie oferty o nowe przyrządy. Jednym z takich produktów jest wyciąg treningowy.

Wyciągi treningowe wysokiej jakości

Wszystkie urządzenia, z których składa się Państwa siłownia, muszą charakteryzować się dużą wytrzymałością, tak żeby ich użytkowanie było bezpieczne. Mamy tego świadomość, dlatego do produkcji naszych sprzętów przykładamy najwyższą wagę od samego początku procesu.

Każdy wyciąg do ćwiczeń powstaje z wysokiej jakości stali, którą sprowadzają dla nas sprawdzeni wieloletnią współpracą partnerzy. Dzięki temu jesteśmy pewni, że nasze artykuły są w najwyższym stopniu bezpieczne.

Nasi najlepsi spawacze wkładają dużo pracy, każdy wyciąg do ćwiczeń oprócz bezpieczeństwa charakteryzowała również estetyka. Dzięki własnej malarni proszkowej jesteśmy w stanie kontrolować jakość wykonania na każdym etapie. Kupując u nas, dostają Państwo kompletny i wykończony w najdrobniejszych szczegółach produkt, dzięki czemu tanio i szybko możemy dostarczyć interesujący Państwa wyciąg do siłowni.

Wyciąg treningowy KARSTAL - oferta

W ofercie posiadamy dwa rodzaje wyciągów umożliwiających rozmaite sekwencje ćwiczeń. Idealne dopasowanie elementów i wysoka wytrzymałość (do 150 kg) sprawiają, że nasz wyciąg na siłownie sprawdzi się zarówno przy amatorskich ćwiczeniach, jak i przy w pełni profesjonalnym treningu siłowym.

KARSTAL jako ceniony producent sprzętu sportowego dba o markę, jaką przez lata wypracował sobie na rynku. Fakt całościowej kontroli nad procesem produkcji sprawia, że nasze produkty są pewne i bezpieczne. Nasz wyciąg do ćwiczeń otrzymają państwo standardowym kolorze czarnym, jednak po indywidualnych ustaleniach możemy go dla państwa pomalować na inne kolory dostępne w palecie RAL, dzięki czemu każda siłownia zyska wizualnie. Bardzo ważny jest dla nas kontakt z klientem, dlatego też w przypadku dużego zamówienia gwarantujemy możliwość rozmów i negocjacji ceny.