Ławki ogrodowe

Firma KARSTAL to działający od 2010 na rynku krajowym producent spawanych elementów stalowych. Ławki uliczne metalowo drewniane są jedną z najpopularniejszych pozycji w naszym asortymencie. Jako producent ławek parkowych jesteśmy firmą z bardzo dużym doświadczeniem.

Ławki ogrodowe drewniane to produkt, którego wytwarzanie jest dla nas bardzo istotnym elementem naszej pracy, więc przykładamy najwyższą wagę do jego estetyki, solidności konstrukcji oraz jakości wykończenia. Katalog KARSTAL zawiera ławki ogrodowe metalowe spawane w wielu różnych modelach, dzięki czemu możemy odpowiedzieć nawet na najbardziej wymagające oczekiwania. Do wykończenia używamy rozmaitych rozmiarów desek z drewna liściastego, malowanych przez nas na jeden z naturalnych kolorów, dzięki czemu nasze ławki parkowe drewniano metalowe są trwałe i gustowne. Ławka miejska KARSTAL powstaje tak, aby wpasować się w każde otoczenie.

Wszystkie ławki parkowe powstają w kilku podstawowych rodzajach: z profili o mniejszym przekroju, z profili o większych wymiarach oraz o konstrukcji z rur. Wszystkie ławki ogrodowe drewniane powstają z najwyższej jakości materiałów: czarnej stali, którą sprowadzamy od wyselekcjonowanych i sprawdzonych dostawców i olchowych desek malowanych na miejscu, przez co nasze ławki są tanie w stosunku do cen konkurencji. Wszystkie nasze ławki są standardowo malowane proszkowo we własnej malarni proszkowej, na jeden z kolorów dostępnych w szerokiej palecie kolorów RAL, co sprawia, że cena, jaką cechują się nasze ławki miejskie, jest najniższa na rynku. Można również zamówić wersje cynkowane galwanicznie oraz zarówno cynkowane, jak i malowane. Dzięki temu ławki parkowe KARSTAL to idealny wybór dla spółdzielni mieszkaniowych, ale i dla indywidualnych klientów szukających odpoczynku we własnych ogródkach czy przydomowych sadach.

Ławki parkowe z profili o niewielkim przekroju

To prosta ławka ogrodowa drewniano metalowa o konstrukcji spawanej z profili o przekroju 30x18 lub 40x20. Ich lekka konstrukcja sprawia, że doskonale sprawdzają się jako ławki na taras lub patio czy nieprzytwierdzone do podłoża ławki, które pozwalają na sprawne i łatwe ich przemieszczanie. W ofercie posiadamy ławki zarówno z oparciem, jak i bez niego, przez co możemy się dostosować do wszelkich wymagań klientów. Jeden z naszych podstawowych modeli, OSLO, występuje również w wielu wersjach z kutymi ozdobnikami. Nasze ławki można łatwo przymocować do podłoża za pomocą zwykłych kołków montażowych. Ta ławka drewniana z metalową konstrukcją jest wykończona przy użyciu desek, wychodzących poza spawane nogi.

Ławki miejskie z profili o przekroju dużym

To nowoczesne ławki uliczne spawane z profili 40x40 oraz 60x40. Ich funkcjonalność sprawia, że są idealne na publicznych placach, w parkach czy miejscach użyteczności publicznej. W ofercie posiadamy ławki o całkowicie płaskim siedzisku oraz takie, których konstrukcja zapewnia podłokietnik. Ławka ogrodowa metalowa KARSTAL tego rodzaju jest bardzo prosta do przymocowania do podłoża przy użyciu kołków montażowych. Do tej grupy należą nasze najpopularniejsze produkty, na czele z ławkami typu RZYM oraz LONDYN. LONDYN jest również dostępny w wersji spawanej z profila 80x40 oraz w wersji podwójnej zespawanej ze sobą oparciami. Popularnym modelem z tej sekcji naszych produktów jest również model PRAGA, jedyny z tej grupy, który nie posiada oparcia. Ławka ogrodowa drewniana z tego segmentu ma standardową szerokość ok. 180 cm

Ławka ogrodowa z rur

W tym segmencie znajdują się dwa bardzo popularne modele ławek, o konstrukcji spawanej z rury fi60, którą wyginamy, jako jedni z niewielu w kraju, na własnej giętarce hydraulicznej, dzięki czemu cennik za ławki tego typu należy do najniższych w kraju. Ławki miejskie metalowo drewniane BRUKSELA to jedna z najpopularniejszych pozycji w całym asortymencie firmy KARSTAL, co tylko potwierdza, że są to bardzo funkcjonalne i estetyczne towary. Ławka PARYŻ to jedna ze świeższych pozycji w naszym katalogu, ale już wpisała się na stałe w produkcję firmy z racji innowacyjnego i niecodziennego projektu.

W naszej ofercie mamy jeszcze jedną ławkę, która wymyka się wyżej wymienionym trzem kategoriom. Jest to ławka BELGRAD. Jest to idealna ławka parkowa, która otacza drzewo, znakomicie wpisując się w zielone otoczenie, nie zaburzając krajobrazu. Ławka ta jest bardzo popularna w parkach i ogrodach botanicznych.

KARSTAL produkuje ławki ogrodowe metalowe już od 2010 roku, dzięki czemu jesteśmy firmą doświadczoną, wyraźnie odznaczającą się na rynku. Zachęcamy do nawiązania kontaktu i gwarantujemy, że przy stałej współpracy dużych zamówieniach możemy dostosować nasz cennik, obniżając cenę za niektóre produkty.