Nasza firma powstała w 2010 roku. Od tego czasu KARSTAL stał się prężnie rozwijającym przedsiębiorstwem, które od samego początku działalności położyło duży nacisk na produkcję małej architektury ogrodowej. Jednym z elementów tego rodzaju asortymentu są drewniano metalowe stoły ogrodowe.

Przykładamy bardzo dużo uwagi, aby nasze stoły ogrodowe były produktem najwyższej jakości, nie tylko konkurencyjnym na rynku, ale wręcz na nim wiodącym. Świadomi zadania, jakie postawiliśmy przed sobą, dbamy o każdy szczegół produkcji: począwszy od zamówienia stali, aż po zapakowanie gotowego towaru. Najlepsi dostawcy na rynku dostarczają nam sprawdzony materiał, dzięki czemu nasze ławy ogrodowe są pozbawione wad zmarszczek na profilu. Nasi spawacze dokładają wszelkich starań, aby każdy stół do ogrodu, który wyjdzie spod ich ręki, był zespawany solidnie i estetycznie.

Stoły ogrodowe to meble zewnętrzne. Muszą być więc bardzo dokładnie zabezpieczone przed korozją i warunkami atmosferycznymi. Cel ten osiągamy poprzez własnoręczne kilkukrotne malowanie impregnatem wszystkich blatów oraz pokrycie wszystkich elementów stalowych szczelną warstwą farby proszkowej nakładanej we własnej malarni proszkowej. Każdy stół ogrodowy metalowy może zostać pomalowany na jeden z kolorów dostępnych w szerokiej gamie kolorystycznej palety RAL. Dzięki temu nasze stoliki to nie tylko produkty solidne i estetyczne, ale również tanie. Stoły ogrodowe metalowe KARSTAL są produkowane w kilku modelach, tak klasycznych, jak i bardziej nowoczesnych, przez co wpisują się w każde otoczenie. Na specjalne zamówienie zapewniamy możliwość ocynkowania każdego produktu.

Nasz stół do ogrodu to najwyższej jakości metalowy stelaż oraz blat z drewna liściastego, dzięki czemu jest to produkt, który będzie służył lata, bez konieczności jego naprawy.

Podobnie jak nasze ławki ogrodowe, stoły metalowo drewniane szeregujemy w trzy grupy, w zależności od materiału z jakiego powstają. Pozwala nam to kontrolować jakość elementu do samego końca jego produkcji.

Stoły ogrodowe z profili 30x18 to pierwsza z grup na jakie dzielimy nasze stoliki. Powstają one w oparciu o odpowiadające im modele ławek. Stolik ATENY jest konstrukcyjnie podobny do ławek ATENY, dzięki czemu razem mogą tworzyć kompletny ogrodowy zestaw. Podobnie jest z równie popularnym modelem MADRYT. Oba stoły do ogrodu bardzo dobrze radzą sobie również jako osobne elementy małej architektury. Świetnie spisują się jako elementy przenośnych ogródków, w sam raz na imprezy plenerowe.

Stoły ogrodowe metalowe WENECJA i LIZBONA powstają z grubszych profili, dzięki czemu świetnie sprawdzają się w ustalonej wizualnie przestrzeni. Ich klasyczny wygląd sprawia, że nie posiadają dedykowanych sobie ławek, bo świetnie pasują do wszystkich naszych modeli ławek spawanych z profili 40x40 i 60x40. Stolik FLORENCJA najlepiej sprawdza się w połączeniu z ławkami typu LONDYN oraz RZYM, perfekcyjnie nadaje się też na stół metalowy ogrodowy z krzesłami drewnianymi.

BRUKSELA to metalowo drewniane stoły do ogrodu, których konstrukcja spawana jest z rury o średnicy 60mm. Dzięki temu, że posiadamy własną giętarkę hydrauliczną, jesteśmy w stanie zadbać o najmniejszy szczegół w trakcie produkcji tego stołu. Z tego względu stół ogrodowy metalowy BRUKSELA to produkt niezwykle mocny i solidny. Fakt posiadania rzadkiego sprzętu powoduje, że nasze stoły BRUKSELA są tanie w stosunku do cen na rynku.

KARSTAL jako producent małej architektury posiada bardo duże doświadczenie na polskim rynku, co pozwala nam na tworzenie najwyższej jakości produktu. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty. W przypadku dużych zamówień lub nawiązania stałej współpracy cena może być negocjowana.