Zestawy ogrodowe

KARSTAL to przedsiębiorstwo, które od początku swojej działalności, czyli od 2010 roku, zajmuje się spawaniem stalowych detali oraz konstrukcji. Jesteśmy firmą bardzo doświadczoną w segmencie małej architektury, który jest jedną z głównych gałęzi naszej produkcji. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, jeśli interesuje państwa zestaw mebli o...

KARSTAL to przedsiębiorstwo, które od początku swojej działalności, czyli od 2010 roku, zajmuje się spawaniem stalowych detali oraz konstrukcji. Jesteśmy firmą bardzo doświadczoną w segmencie małej architektury, który jest jedną z głównych gałęzi naszej produkcji. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, jeśli interesuje państwa zestaw mebli ogrodowych.

Pozycja, jaką wypracowaliśmy sobie na polskim rynku, oraz chęć dalszego rozwoju sprawiają, że musimy dbać o jakość naszych produktów już od momentu projektowania modelu aż do zapakowania gotowego produktu. Zdajemy sobie sprawę z wymagań, jakie stoją przed nami, dlatego przykładamy bardzo dużą wagę do materiału, z którego produkujemy nasze ławki i stoły ogrodowe. Stal zdobywamy u wyselekcjonowanych i sprawdzonych wieloletnią współpracą dostawców, dzięki czemu każdy zestaw mebli ogrodowych produkowany w naszej firmie powstaje z najlepszego metalu. Nasze meble ogrodowe są malowane na jeden z kolorów dostępny w systemie RAL. Co ważne, nasze stoły i ławki ogrodowe są malowane w naszej malarni proszkowej. Dlatego też mogą państwo tanio zakupić oraz szybko otrzymać komplet ogrodowy. Nasze zestawy ogrodowe metalowo drewniane składają się z metalowych nóg oraz blatów i desek z drewna olchowego. W ofercie posiadamy wiele zestawów ogrodowych dopasowanych do siebie modelami oraz stylami. Dzielimy je podobnie do wszystkich mebli, jakie posiadamy, na trzy podstawowe grupy wynikające materiału z jakiego dany zestaw powstał.

Nasze metalowo drewniane stoły i ławki ogrodowe powstają z profili o wielu przekrojach. Posiadamy w ofercie zestawy ogrodowe tworzone z prostych ławek i stołów spawanych z profila o przekroju 30x18. To lekkie meble ogrodowe, które dzięki użytemu materiałowi są mobilne i pozwalają na umiejscowienie w każdym zakątku dostępnego placu. Komplety z tej grupy powstają z ławek ATENY i MADRYT oraz specjalnych, dedykowanych im stolików. W ten sposób ławki i stoły ogrodowe z tej grupy tworzą harmonijną całość. Zestawy te świetnie sprawdzają się na przenośne stoiska handlowo-usługowe.

Drewniano metalowe zestawy ogrodowe z profili 40x40 oraz 60x40 to najpopularniejsze stoły i ławki ogrodowe w naszej ofercie. Są to klasyczne stoły i ławki ogrodowe, które idealnie pasują do ogrodów. Pozwalają wygodnie spędzać czas wolny z rodziną, przyjaciółmi przy grillu czy ognisku. Zapewniają możliwość komfortowego przygotowania posiłku. Szeroka gama produktów w tym asortymencie pozwala nam na komponowanie zestawów niejednorodnych, ale dopasowanych stylistycznie. Dzięki temu wykorzystujemy samodzielne produkty, które świetnie współgrają ze sobą i świetnie sprawdzają się jako solidne, ozdobne meble ogrodowe.

Ostatnią grupę stanowią zestawy ogrodowe spawane z grubej rury o średnicy 60 mm. To nowoczesne i estetyczne komplety, dzięki czemu świetnie wpasowują się w oryginalne otoczenia tworzone wokół współczesnej architektury. Najpopularniejszym produktem tego segmentu jest ławka ogrodowa ze stołem BRUKSELA, która dzięki oryginalnemu designowi jest jedną z najmodniejszych pozycji w naszej ofercie. Ultranowoczesny wygląd ławki PARYŻ wraz ze stołem BRUKSELA sprawia, że ten zestaw ogrodowy świetnie sprawdzi się we wszelkich realizacjach mających na celu zachwycać niebanalną architekturą i odważnymi rozwiązaniami.

KARSTAL to wiodący producent metalowych zestawów ogrodowych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na komponowanie i opracowywanie coraz to nowszych wzorów mebli ogrodowych. Dzięki temu nasz asortyment kompletów ogrodowych jest niezwykle szeroki. Fakt, że niemal wszystkie elementy powstają w naszym zakładzie sprawia, że cena poszczególnych kompletów jest niska i mogą państwo tanio otrzymać nowoczesny komplet mebli ogrodowych. W przypadku rozbudowanych zamówień lub przy nawiązaniu stałej współpracy zapewniamy możliwość negocjacji lub opracowania unikalnych wzorów dedykowanych państwa wymaganiom.

Czytaj całość