Zestawy ogrodowe

KARSTAL to przedsiębiorstwo, które od początku swojej działalności, czyli od 2010 roku, zajmuje się spawaniem stalowych detali oraz konstrukcji. Jesteśmy firmą bardzo doświadczoną w segmencie małej architektury, który jest jedną z głównych gałęzi naszej produkcji. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, jeśli interesuje państwa zestaw mebli ogrodowych.

Pozycja, jaką wypracowaliśmy sobie na polskim rynku, oraz chęć dalszego rozwoju sprawiają, że musimy dbać o jakość naszych produktów już od momentu projektowania modelu aż do zapakowania gotowego produktu. Zdajemy sobie sprawę z wymagań, jakie stoją przed nami, dlatego przykładamy bardzo dużą wagę do materiału, z którego produkujemy nasze ławki i stoły ogrodowe. Stal zdobywamy u wyselekcjonowanych i sprawdzonych wieloletnią współpracą dostawców, dzięki czemu każdy zestaw mebli ogrodowych produkowany w naszej firmie powstaje z najlepszego metalu. Nasze meble ogrodowe są malowane na jeden z kolorów dostępny w systemie RAL. Co ważne, nasze stoły i ławki ogrodowe są malowane w naszej malarni proszkowej. Dlatego też mogą państwo tanio zakupić oraz szybko otrzymać komplet ogrodowy. Nasze zestawy ogrodowe metalowo drewniane składają się z metalowych nóg oraz blatów i desek z drewna olchowego. W ofercie posiadamy wiele zestawów ogrodowych dopasowanych do siebie modelami oraz stylami. Dzielimy je podobnie do wszystkich mebli, jakie posiadamy, na trzy podstawowe grupy wynikające materiału z jakiego dany zestaw powstał.

Nasze metalowo drewniane stoły i ławki ogrodowe powstają z profili o wielu przekrojach. Posiadamy w ofercie zestawy ogrodowe tworzone z prostych ławek i stołów spawanych z profila o przekroju 30x18. To lekkie meble ogrodowe, które dzięki użytemu materiałowi są mobilne i pozwalają na umiejscowienie w każdym zakątku dostępnego placu. Komplety z tej grupy powstają z ławek ATENY i MADRYT oraz specjalnych, dedykowanych im stolików. W ten sposób ławki i stoły ogrodowe z tej grupy tworzą harmonijną całość. Zestawy te świetnie sprawdzają się na przenośne stoiska handlowo-usługowe.

Drewniano metalowe zestawy ogrodowe z profili 40x40 oraz 60x40 to najpopularniejsze stoły i ławki ogrodowe w naszej ofercie. Są to klasyczne stoły i ławki ogrodowe, które idealnie pasują do ogrodów. Pozwalają wygodnie spędzać czas wolny z rodziną, przyjaciółmi przy grillu czy ognisku. Zapewniają możliwość komfortowego przygotowania posiłku. Szeroka gama produktów w tym asortymencie pozwala nam na komponowanie zestawów niejednorodnych, ale dopasowanych stylistycznie. Dzięki temu wykorzystujemy samodzielne produkty, które świetnie współgrają ze sobą i świetnie sprawdzają się jako solidne, ozdobne meble ogrodowe.

Ostatnią grupę stanowią zestawy ogrodowe spawane z grubej rury o średnicy 60 mm. To nowoczesne i estetyczne komplety, dzięki czemu świetnie wpasowują się w oryginalne otoczenia tworzone wokół współczesnej architektury. Najpopularniejszym produktem tego segmentu jest ławka ogrodowa ze stołem BRUKSELA, która dzięki oryginalnemu designowi jest jedną z najmodniejszych pozycji w naszej ofercie. Ultranowoczesny wygląd ławki PARYŻ wraz ze stołem BRUKSELA sprawia, że ten zestaw ogrodowy świetnie sprawdzi się we wszelkich realizacjach mających na celu zachwycać niebanalną architekturą i odważnymi rozwiązaniami.

KARSTAL to wiodący producent metalowych zestawów ogrodowych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na komponowanie i opracowywanie coraz to nowszych wzorów mebli ogrodowych. Dzięki temu nasz asortyment kompletów ogrodowych jest niezwykle szeroki. Fakt, że niemal wszystkie elementy powstają w naszym zakładzie sprawia, że cena poszczególnych kompletów jest niska i mogą państwo tanio otrzymać nowoczesny komplet mebli ogrodowych. W przypadku rozbudowanych zamówień lub przy nawiązaniu stałej współpracy zapewniamy możliwość negocjacji lub opracowania unikalnych wzorów dedykowanych państwa wymaganiom.