Nowoczesne ławy i stoliki kawowe

Stoliki i ławy domowe to jeden z najszybciej rozwijających się segmentów produkcji firmy KARSTAL - przedsiębiorstwa, które pojawiło się na rynku w 2010 roku jako producent elementów spawanych i konstrukcji metalowych. Jesteśmy na rynku od wielu lat i wiemy, że obecne na współczesnym rynku nowoczesne stoliki kawowe i ławy pokojowe muszą charakteryzować się wysoką jakością wykonania i dbałością o najmniejszy szczegół. Nasze designerskie stoliki industrialne i ławy kawowe takie właśnie są.

Nowoczesne meble muszą charakteryzować się nowatorskim wyglądem. Za wygląd naszych mebli odpowiadają osoby, które doskonale zdają sobie z tego sprawę, wobec czego nasze projekty to funkcjonalność, ale i nowatorski design. Dzięki kreatywnemu podejściu do wizualnego aspektu naszych produktów, nasze stoliki industrialne i ławy kawowe do pokoju uprzyjemnią każdy loft. Dzięki szerokiemu wyborowi asortymentu, wszyscy klienci znajdą industrialny stolik kawowy dopasowany do swojego gustu i potrzeb. Każda nowoczesna ława kawowa do pokoju w naszym katalogu jest dostępna w kilku standardowych rozmiarach, dzięki czemu idealnie dopasuje się do każdego otoczenia w państwa domu. Duże możliwości w tym względzie zapewniają również wzory blatów, które nie tylko są modne, ale gwarantują również, że przez ich klasyczną formę nie wyjdą z użycia przez długie lata.Meble domowe to jednak nie tylko sam wygląd. Równie ważne, a w kontekście trwałości produktu, nawet ważniejsze jest wykonanie. KARSTAL to producent, który przykłada do tej kwestii szczególną uwagę, dzięki czemu nasze stoliki industrialne i ławy kawowe powstają przy użyciu najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Stal, z której spawane są nasze stoły, sprowadzamy od sprawdzonych wieloletnią i udaną współpracą dostawców. Wysoka jakość stali, pozwala nam na opracowywanie nowych modeli mebli w stylu industrialnym. Firma, z którą współpracujemy w zakresie blatów, to lokalny, ale bardzo doświadczony producent, który przygotowuje nam płyty pod nasze zamówienia. Dzięki temu każdy z naszych klientów dostaje dokładnie taki produkt, jaki zamówił. Każdy metalowy element jest malowany proszkowo na jeden z kolorów dostępnych w palecie kolorystycznej RAL. Jedną z największych zalet i przewag nad konkurencyjnymi meblami jest fakt, że wszystkie nasze nowoczesne ławy do salonu malujemy we własnej malarni proszkowej, dzięki czemu mamy możliwość kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Skupienie produkcji tylko w naszym zakładzie pozwala nam na znaczne obniżenie ceny stolików w porównaniu z konkurencją. Pozwala nam to również na zapewnienie naszym klientom szerokiej gamy kolorystycznej dla naszych stołów. W katalogu posiadamy wiele rodzajów mebli z profili o różnych przekrojach. Jeden z naszych najpopularniejszych modeli, nowoczesny stolik kawowy IDAHO to konstrukcja spawana z profili o przekroju 80x20 wzmacniana profilami 20x20, co zapewnia nowoczesny wygląd. Kolejny z naszych popularnych modeli, ława industrialna NEBRASKA, to estetyczna konstrukcja z profili 20x20. Do nowatorskich typów stolików w naszej ofercie z pewnością należy nowoczesny stolik kawowy ALABAMA. Jego konstrukcja jest idealna dla tych, którzy cenią sobie oryginalne wnętrza. Bardzo funkcjonalnym produktem jest OKLAHOMA, mały stolik loftowy, który idealnie przypasuje tym, którzy lubią jeść śniadanie w łóżku lub są z zmuszeni w nim pracować.
Do cenionych produktów w naszym katalogu na pewno zaliczają się zestawy stolików takie jak meble loftowe DAKOTA i ALABAMA. Ich największą zaletą, oprócz ciekawego designu, jest niewielka przestrzeń jaką zajmują. Ich kwadratowy, gruby na 36mm blat, sprawia, że są bardzo interesującą ozdobą każdego lokum. Gdy nie są potrzebne, możemy je schować jeden pod drugim, dzięki czemu w krótkim czasie możemy uzyskać dodatkowe miejsce w mieszkaniu. Produkcja mebli to duże wyzwanie, wymagające dużych umiejętności. Styl industrialny, jaki im nadajemy, wymusza na nas otwartość na nowe trendy i stałe opracowywanie nowych modeli. Dzięki naszym umiejętnościom i otwartości na nowe rozwiązania, ale również dzięki skupieniu większości procesu produkcji tylko w naszym zakładzie, możemy sprawić, że nasze meble są bardzo solidne, ale i tanie w stosunku do konkurencji. Zamówienia na nasze meble industrialne można składać osobiście w naszej siedzibie, mailowo oraz przez nasz sklep internetowy.