Hokery | Krzesła barowe

Każdy producent nowoczesnych mebli musi podążać za najnowszymi trendami w swojej działalności. KARSTAL to firma, która bardzo dobrze zdaje sobie z tego sprawę. Nasze, zbierane od 2010 roku, doświadczenie pozwala nam na reagowanie na nowinki w kwestii nowych modeli i kierunków w kategorii mebli metalowych. Ostatnie sezony przyniosły modę na designerskie hokery kuchenne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, wprowadziliśmy do oferty nowoczesne krzesła barowe. Hokery metalowe to jeden z najszybciej rozwijających się segmentów naszej produkcji.

Każdego rodzaju produkcja daje wiedzę, że głównym czynnikiem stanowiącym o powodzeniu przedsięwzięcia jest jakość użytych materiałów. KARSTAL posiada taką wiedzę i dlatego współpracujemy z najlepszymi w południowej Polsce dostawcami. Od wielu lat stal, której używamy do tworzenia naszych mebli, sprowadzamy od sprawdzonych, zaprzyjaźnionych dystrybutorów. Pozwala nam to wykorzystywać najlepszej jakości materiały, dzięki czemu końcowy efekt jest nieprzeciętny.

Kolejnym bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na finalny wygląd jest kolor i estetyka powłoki malarskiej. Jest to newralgiczny punkt w procesie produkcyjnym wielu firm, które zlecają malowanie elementów na zewnątrz. Zdając sobie z tego sprawę, zakupiliśmy własną malarnię proszkową. Brak pośrednika w tym elemencie pozwala nam na zbicie ceny poniżej konkurencji, a także stałą kontrolę jakości nad każdym meblem opuszczającym naszą firmę. Własna malarnia proszkowa pozwala nam również zaoferować państwu bardzo duży wybór kolorów dostępnych w palecie RAL, dzięki czemu stylowe taborety naszej produkcji będą idealnie pasować do każdego wnętrza, a nawet z powodzeniem sprawdzą się w kuchni oraz jako nowoczesne hokery barowe.

Ostatnim z najważniejszych elementów składających się na wysokiej jakości hoker industrialny jest siedzisko. W naszych znajdą państwo wysokiej jakości blat meblowy, odporny na ścieranie, co sprawia, że nasze stołki barowe są niezwykle odporne na upływ czasu. W firmie KARSTAL pracują osoby, które uważają, że dobrze dobrane połączenie stali i płyt meblowych może mieć wspaniały rezultat, dlatego wszystkie meble w naszej ofercie są tworzone w oparciu o to połączenie. Dzięki temu cała kolekcja mebli KARSTAL jest niesamowicie spójna, i fantastycznie sprawdza się w nowoczesnych, industrialnych wnętrzach. Krzesło barowe AVA, bo tak nazywa się nasz taboret, idealnie uzupełni takie pomieszczenie. Hoker industrialny dostępny w naszej ofercie mogą państwo zamówić przez nasz sklep internetowy w dwóch wersjach grubości siedziska: 1,8cm oraz 3,6cm. Pozornie to niewielka różnica, jest ona jednak zasadnicza. Cieńszy blat pozwala osiągnąć bardziej klasyczny wygląd mebla, stanowi on uzupełnienie wnętrza, nie zdobywa wizualnej przewagi nad otoczeniem, co bardzo dobrze sprawdza się w pokojach z innymi wyrazistymi elementami. Przeciwne wrażenie tworzą stołki barowe z blatem 3,6cm. Dobitnie zaznaczają się w przestrzeni, dlatego bardzo dobrze przełamują spokojniejsze, bardziej stonowane wnętrza, nadając im charakteru i sprawiając, że stają się bardziej stylowe.

Oba krzesła barowe będą jednak bardzo dobrze współgrać z innymi meblami KARSTAL. Blaty, które mogą państwo zamówić do naszych mebli, to cztery bardzo popularne kolory, wybrane jednak przez naszego stylistę w taki sposób, by idealnie pasowały do każdej barwy stali, jaką państwo wybiorą. Standardowe kolory, na jakie możemy pomalować dla państwa hokery do kuchni, to czerń (w wersji gładkiej i strukturalnej), klasyczna biel i bardzo popularny grafit. Ostatnim z naszych standardowych „kolorów” jest bezbarwny proszek malarski, który odsłania wygląd gołego metalu przy zachowaniu ochrony malarskiej oraz nadaje niesamowitego industrialnego charakteru naszym meblom. Nowoczesny hoker barowy to mebel nowoczesny, ale wpisujący się również w klasyczne wnętrza, dzięki czemu to kuchenny stołek barowy odpowiedni dla każdego.

Dziękujemy za wizytę na naszej stronie i zachęcamy do zakupów poprzez nasz sklep internetowy. Zamówienie na nasze tanie hokery do kuchni mogą państwo złożyć również w naszej siedzibie w Skarżysku-Kamiennej oraz mailowo.