Stelaże i podstawy do stołów

KARSTAL to jeden z wiodących producentów mebli metalowych w południowo-wschodniej Polsce. Firma powstała w 2010 roku i od samego początku zajęła się spawaniem detali i konstrukcji stalowych. Wieloletnie doświadczenie w pracy z metalem pozwoliło nam na wejście na wymagający rynek mebli i stelaży meblowych.

W krótkim czasie stelaże do mebli stały się znaczącym produktem w naszym asortymencie. Produkcja mebli to duże wyzwanie dla każdej firmy ze względu na konieczność idealnego dopasowania wymiarów i wyglądu do potrzeb klienta, jednak nasze doświadczenie i wysokiej klasy spawacze sprawiają, że podołanie mu nie stanowi dla nas trudności. W KARSTAL doskonale wiemy, że za jakość produktu odpowiada nie tylko dobry spaw. To również, a z punktu widzenia wytrzymałości nawet przede wszystkim, wysokiej jakości materiały użyte w procesie produkcji. Każda metalowa podstawa do stołu to produkt powstały z wysokiej jakości stali, którą dostarczają nam sprawdzeni wieloletnią współpracą partnerzy. Aby nasze metalowe nogi do stolika charakteryzowały się estetyczną formą, zapewniamy możliwość pomalowania elementów na jeden z modnych kolorów znajdujących się w palecie RAL. Dostępne są również modele pokryte bezbarwnym proszkiem malarskim, co zapewnia im niesamowity, industrialny charakter. Jedną z największych zalet naszej firmy, wyróżniającą nas spośród konkurencji, jest fakt, że wszystkie nasze meble są malowane we własnej malarni proszkowej. Pozwala nam to kontrolować jakość stelaży i to na każdym etapie produkcji. Stelaż metalowy pod stół malowany w firmie KARSTAL to gwarancja wysokiej jakości i estetyki.

W ofercie KARSTAL znajdą państwo metalowe podstawy do stołów w wielu różnych modelach, które przygotowujemy w wielu różnych rozmiarach. Stelaże do mebli dzielimy w standardowej produkcji na dwa typy: metalowe podstawy do stołów oraz stelaże metalowe do stołów. Obie te grupy produktów powstają z profili o różnych przekrojach, dzięki czemu oferta naszej firmy jest bardzo rozbudowana. Każda podstawa stołu dostępna jest w różnych wymiarach, dzięki czemu będą mogli ją państwo dopasować do blatu jakim będą państwo dysponować.

Metalowe nogi do stolika KARSTAL powstają z profili o przekroju 60x20, 80x20 oraz 40x40. Duży rozmiar profilu sprawia, że nogi są stabilne i wymagają tylko skręcenia z blatem, aby mogli się państwo cieszyć nowoczesnym, loftowym meblem. Stelaże do stołów produkujemy w wielu modelach dostępnych w naszym katalogu, od charakterystycznego modelu NEVADA w kształcie „iksów”, przez, klasyczne już niemal, modele INDIANA o wyglądzie estetycznej ramy z profila 80x20, po nowoczesne stoły o oryginalnym wyglądzie takie jak model DENVER, BOSTON I OLIMPIA.

Stelaże metalowe do stołów powstają z profili 20x20, a ich mocna i stabilna konstrukcja sprawia, że nasze stoły są nie tylko trwałe i wytrzymałe, ale również wpiszą się w każde otoczenie. Najpopularniejsza metalowa podstawa do stołu w naszej ofercie, stelaż do stołu NEBRASKA, należy właśnie do tego segmentu, co najlepiej świadczy o jakości naszych mebli.

KARSTAL to producent mebli z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu możemy państwu zaoferować bardzo duży wybór modeli, których ceny, z racji całościowej produkcji w naszej firmie, należą do najniższych na rynku mebli metalowych. Produkcja mebli to znaczący segment naszej działalności, dlatego na bieżąco opracowujemy nowe wzory. Zamówienia mogą państwo składać osobiście w siedzibie naszej firmy, mailowo oraz przez nasz sklep internetowy. Zachęcamy do kontaktu, aby mogli państwo jak najszybciej cieszyć się nowymi meblami KARSTAL.