• 129,00 zł
    129,00 zł

    SPECYFIKACJA STOJAKA: - Nowy stojak prosto od producenta, - wysokość- 95cm, - szerokość podstawy- 50x50cm, - konstrukcja- profil 50x50mm,  -wykonane z wysokogatunkowej polskiej stali o grubości 2 mm,  - rurki na obciążenie fi 26mm, - waga: ok. 20 kg, - malowany proszkowo,  - stabilizujące zewnętrzne zaślepki,  - spawany w całości,  -...

Stojaki na obciążenie

KARSTAL już od 2010 roku zajmuje się produkcją przyrządów na siłownię – od samego początku działalności firmy w branży spawalniczej. Jednym z naszych najbardziej rozbudowanych działów są stojaki na obciążenie.

Stojaki na obciążenie wysokiej jakości

Produkcja urządzeń, które są obciążone ciężarami, to bardzo duża odpowiedzialność, dlatego, zdając sobie z niej sprawę, staramy się mieć kontrolę nad każdym aspektem produkcji. Już na etapie selekcji stali dostawców współpracujemy z hurtowniami, które są sprawdzonym partnerem i dostarczają nam najlepszą stal, aby każdy stojak na ciężarki był bezpieczny.

Stojaki naszej firmy spawane są przez najlepszych spawaczy, dzięki czemu są to konstrukcje bardzo wytrzymałe, ale i estetyczne. Dzięki własnej malarni proszkowej, jesteśmy w stanie monitorować jakość pokrywy malarskiej, przez co każdy nasz stojak na obciążenia to produkt charakteryzujący się najwyższą jakością jest dostępny w dwóch standardowych kolorach: czerwonym i czarnym. Inne kolory możliwe są po uzgodnieniu z naszym biurem.

Stojaki na obciążenie w dobrej cenie

Dzięki całościowej kontroli nad produkcją, jesteśmy w stanie bardzo obniżyć koszty produkcji, dzięki czemu cena za nasz stojak na ciężary należy do najniższych na rynku. Dzięki solidnej konstrukcji nasze stojaki są niezwykle wytrzymałe, a ich nośność dochodzi do 300 kg.

KARSTAL to doświadczony i ceniony producent sprzętu sportowego, a stojak na obciążenie to jeden z naszych wiodących produktów tego segmentu. Swoją pozycję na rynku osiągnęliśmy dzięki kontaktowi z klientem, któremu zapewniamy możliwość negocjacji ceny w przypadku zamówień hurtowych.