Kategorie

Stojaki na hantle

KARSTAL to producent sprzętu sportowego od początku swojej działalności w 2010 roku. Wyposażenie siłowni to jedna z głównych gałęzi w naszej ofercie, a stojaki na hantle stanowią znaczącą jej część.

Stojaki na hantle KARSTAL

Hantle to jedne z najważniejszych sprzętów na siłowni, które umożliwiają ćwiczenie wielu różnych partii ciała. Bardzo wa...

KARSTAL to producent sprzętu sportowego od początku swojej działalności w 2010 roku. Wyposażenie siłowni to jedna z głównych gałęzi w naszej ofercie, a stojaki na hantle stanowią znaczącą jej część.

Stojaki na hantle KARSTAL

Hantle to jedne z najważniejszych sprzętów na siłowni, które umożliwiają ćwiczenie wielu różnych partii ciała. Bardzo ważne jest ich odpowiednie przechowywanie. Umożliwia to stojak do hantli naszej produkcji.

Istotna w przypadku produktów, które narażone są na duże obciążenia, jest solidna konstrukcja. Taką właśnie mają nasze stojaki, które są spawane przez najlepszych spawaczy z wytrzymałych profili o przekroju 30x30x2 oraz 40x40x2, co zapewnia ich bardzo wysoką wytrzymałość.

W naszym katalogu znajdą państwo wiele różnych rodzajów stojaków. Podstawowym artykułem w tym segmencie jest mały stojak na hantle o wytrzymałości do 200 kg. Jest to jednopoziomowa konstrukcja z profili 30x30. W sprzedaży mamy również inne wersje tego stojaka. Dwu- i trzypoziomowe stojaki charakteryzują się zwiększoną wytrzymałością do 300 kg. Na naszej stronie www.karstal.pl znajdą państwo również stojaki umożliwiające umieszczenie na nich nie tylko hantli, ale również przedmiotów takich jak gryfy czy dodatkowe obciążenie. Stojaki te posiadają wzmocnioną konstrukcję z profila 40x40 i umożliwiają umieszczenie na nich ciężaru o masie do 400 kg.

Profesjonalne i tanie stojaki na hantle

Każdy nasz stojak na hantle jest dostępny w różnych szerokościach półek pozwalających na dopasowanie do każdego rozmiaru hantli. Standardowo stojaki na hantle malujemy we własnej malarni proszkowej na kolory czerwony lub czarny, jednak po indywidualnych ustaleniach z biurem istnieje możliwość pomalowania produktu na jeden z kolorów dostępnych w palecie kolorów RAL.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzęcie sportowym, dlatego musimy dbać o pozycję, jaką przez lata wypracowaliśmy sobie na rynku. Gwarantujemy kupującym w przypadku dużych zamówień, bądź nawiązania stałej współpracy, możliwość negocjacji ceny, tak, aby mogli państwo tanio wyposażyć swoje siłownie.

Czytaj całość