Garaże blaszane akrylowe

Garaż akrylowy

Garaże blaszane z blachy akrylowej to świetna propozycja dla osób którym oprócz wysokiej funkcjonalności w równym stopniu zależy na wysokiej estetyce.

Garaż blaszany akrylowy

Blaszak akrylowy jest wykonany z blachy ocynkowanej pokrytej dodatkową warstwą farby akrylowej. Pokrycie blachy ocynkiem jest świetnym zabezpieczeniem przed korozją i wydłuża na długie lata jej żywotność a dodatkowe pokrycie akrylem nie tylko wzmacnia jej odporność ale również daje ogromne możliwości estetyczne. Akryl którym pokrywa się blachy jest dostępny w większości kolorów z palety RAL. Dzięki czemu mamy możliwość dopasowania koloru garażu do ogrodzenia, zadaszenia czy już istniejących zabudowań i konstrukcji. Oprócz koloru możemy dopasować pod swoje potrzeby wymiar, rodzaj dachu np. dwuspadowy, jednospadowy czy rodzaj bramy np. uchylna lub dwuskrzydłowa.

Garaże z blachy akrylowej

Najczęściej wybierany kolor blaszaków akrylowych to brąz oraz grafit. Blaszak w tych kolorach wygląda wyjątkowo atrakcyjnie a ceny garaży akrylowych są niższe niż garaży z blachy drewnopodobnej .

Garaże blaszane z powodzeniem od lat zastępują zadaszenia, budynki gospodarcze z drewna czy murowane. Są dużo tańsze a jeśli wszystko jest prawidłowo wymierzone a grunt pod garaż dobrze przygotowany to możemy postawić go w kilka godzin