Kategorie

Garaże blaszane Kielce

Garaż jest tym obiektem, który pozwala schować samochód, zabezpieczając go przed kradzieżą oraz warunkami atmosferycznymi. Miejsce to może również służyć do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów, narzędzi i innych pojazdów, takich jak rower czy motocykl. Garaż jest zatem konstrukcją przydatną i praktyczną. Nie zawsze musi to być jednak garaż murowany. Garaż metalowy to doskonała alternatywa. To obiekty lekkie, solidne, tanie i łatwe w montażu. W KAR STAL produkujemy je od lat, prowadząc ich sprzedaż oraz usługi montażu między innymi na terenie powiatu kieleckiego.

garaże blaszane Kielce

Garaż blaszak Kielce

Naszym klientom z Kielc i okolic oferujemy:

  • garaż ocynkowany, garaż akrylowy lub garaż z blachy drewnopodobnej
  • garaż pojedynczy lub garaż podwójny – dwustanowiskowy
  • garaż z bramą uchylną lub garaż z bramą dwuskrzydłową
  • garaż z dachem jednospadowym lub garaż z dachem dwuspadowym
  • garaż w jednym ze standardowych rozmiarów lub garaż blaszany na wymiar

Jako producent garaży blaszanych dbamy o wysoką jakość usług. Dokładamy starań, by proponowane konstrukcje były solidne i wytrzymałe, a zarazem porządnie wykończone i estetyczne. Zapewniamy profesjonalny, szybki i sprawny montaż. Zlecenia realizuje doświadczona ekipa, a nasi kieleccy klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych kontrahentów, a przy dużych zamówieniach istnieje opcja negocjacji ceny.

Garaże Blaszane Kar Stal - Kontakt

Garaż metalowy Kielce

Z usług KAR STAL warto korzystać ze względu na nasze doświadczenie, terminowość i profesjonalizm. Naszym atutem są konkurencyjne ceny, wysoka jakość produktów oraz dbałość o ich wykończenie, niezależnie od tego, czy chodzi o najtańsze garaże ocynkowane, czy też droższe garaże blaszane drewnopodobne. Oferujemy nowoczesne garaże z montażem i transportem. Produkty te są stabilne, odpowiednio wzmocnione, co gwarantuje ich wytrzymałość nawet przy trudnych warunkach atmosferycznych. Dzięki różnym rodzajom i bogatej kolorystyce, każdy mieszkaniec powiatu kieleckiego może łatwo dobrać optymalny model garażu do swoich potrzeb.

Garaże drewnopodobne Kielce

Garaż drewnopodobny to znakomity wybór dla klientów z Kielc, którzy szukają produktu nie tylko praktycznego, ale i estetycznego oraz przede wszystkim nawiązującego do naturalnej stylistyki. W ich przypadku blacha imituje usłojenie drewna, a także jego kolor. Daje to niezwykle estetyczny i naturalny efekt. Zarazem obiekt zachowuje wszystkie te cechy, którymi odznaczają się garaże blaszane. Co istotne, blacha nie wymaga takiej konserwacji jak drewno. Możemy nie tylko wyprodukować taką konstrukcję, ale i – to dodatkowa usługa - zamontować ją w wyznaczonym przez klienta miejscu. Nasz garaż blaszany drewnopodobny może mieć bramę uchylną lub dwudrzwiową, a także dach jednospadowy lub dwuspadowy.

Garaż blaszany dwustanowiskowy Kielce

Są osoby, dla których garaże blaszane używane mogą wydawać się dostatecznie dobrym rozwiązaniem. Nie można być jednak wówczas pewnym, że garaż nie ma jakichś defektów, np. nie trapi go ukryta korozja. Ceny garażów używanych w stosunku do nowych konstrukcji nie zawsze są też na tyle atrakcyjne, by zakup faktycznie okazywał się opłacalny. Tego rodzaju problemów nie ma przy zakupie nowego garażu metalowego. W KAR STAL gwarantujemy jakość wykonania, a niska cena jest z pewnością dobrym argumentem za wyborem naszych produktów. Dodatkowym atutem jest opcja wybrania usługi jaką jest montaż garażu blaszanego. Ponadto, można u nas również zamówić garaż podwójny, czyli garaż blaszany dwustanowiskowy. Kielce i inne miejscowości powiatu to miejsca, w których niejedna rodzina posiada więcej niż jedno auto. W takich wypadkach większy garaż na dwa samochody jest koniecznością. My taki produkt możemy dostarczyć. Możemy przygotować taką konstrukcję na wymiar, z dowolnego rodzaju blachy i w dowolnej konfiguracji, np. z dachem jednospadowym przy uchylnej bramie lub z dachem dwuspadowym i bramą dwuskrzydłową. Możemy też stworzyć garaż przelotowy lub garaż ze ścianę grodziową wewnątrz – zależnie od życzeń klienta.

Garaże blaszane na wymiar Kielce

Standardowo produkowane przez nas garaże są dostępne w wymiarach: 3x2, 3x3, 3x4, 3x5, 6x5, 3x6, 4x6, 5x6, 6x6, 3x7. Nie są to jednak jedyne rozmiary garaży używane przez naszych klientów. Są osoby, którym potrzebna jest konstrukcja o innej wielkości lub z dodatkowymi udogodnieniami, np. z otworem pod okno lub szybę czy z dodatkowymi drzwiczkami wejściowymi na jednej ze ścian. Dlatego produkujemy garaże blaszane na wymiar. Wystarczy się z nami skontaktować, przedstawić nam swoje potrzeby, a my postaramy się w miarę możliwości dostosować ofertę – niezależnie od tego, czy chodzi o garaże ocynkowane, garaże akrylowe, czy też garaże z blachy drewnopodobnej.

W KAR STAL dbamy o to, by cena naszych produktów na zamówienie była atrakcyjna, a jakość oferty w pełni zadowalała oczekiwania klienta. Jako profesjonalny producent garaży blaszanych i firma z wieloletnim doświadczeniem w branży obróbki metali, zachęcamy do kontaktu i zapraszamy do sprawdzenia naszych możliwości.

Miasta w powiecie kieleckim, do których dostarczamy nasze garaże:

Bodzentyn, Chęciny, Chmielnik, Daleszyce Łagów, Morawica, Nowa Słupia, Pierzchnica oraz Kielce