Kategorie

Garaże blaszane łódzkie

Garaże blaszane to wspaniały zamiennik garaży murowanych. Jest to najtańsze rozwiązanie, jeśli chcemy zachować prawidłowe proporcje między ceną, jakością a wysoką estetyką.

Garaż blaszak woj. łódzkie

Garaż metalowy jest to najpraktyczniejsze rozwiązanie istniejące obecnie na rynku. Można go swobodnie dostosować do przestrzeni, którą dysponujemy, do ilości i wielkości posiadanych pojazdów, jak i do estetyki pozostałych obiektów na posesji.

Kar Stal jako producent garaży blaszanych może wykonać dla państwa dowolny garaż metalowy. Oferujemy nowoczesne garaże z montażem o różnej charakterystyce i w różnych cenach.

Najpopularniejsze i najtańsze są garaże ocynkowane, tak zwane typówki. Jest to garaż z blachy trapezowej ocynkowanej. Warstwa ocynku stanowczo wydłuża żywotność blachy, chroniąc ją przed korozją. Garaż ocynkowany można zamówić w wymiarach produkowanych seryjnie. Najczęstszym wyborem są garaże o wymiarach 3x5, 4x6, 5x6. Standardowe garaże blaszane posiadają dach jednospadowy na tył garażu oraz bramę dwuskrzydłową.

Garaże drewnopodobne łódzkie

Nie zawsze cena jest głównym wyznacznikiem naszych zakupów. Jeżeli priorytetem oprócz jakości są wysokie walory estetyczne, to wtedy nasz wybór padnie na garaże blaszane drewnopodobne. Garaż drewnopodobny jest z blachy trapezowej akrylowej powlekanej. Jest to blacha o wyjątkowej trwałości i zabezpieczeniu. Elementem charakterystycznym dla tego rodzaju blachy jest usłojenie i kolor odpowiadający naturalnemu odcieniowi drewna. Do najpopularniejszych należy dąb złoty oraz orzech. Garaż z blachy drewnopodobnej łatwo wkomponować nie tylko w nowoczesną elewację domu, ale i tą klasyczną, ponadczasową.

garaże blaszane łódzkie

Jeżeli zależy nam na efekcie przy niższej cenie, to godnym uwagi jest garaż akrylowy. Jest on dostępny w większości kolorów z palety RAL. Dzięki dużej gamie kolorystycznej łatwiej dopasować go do koloru elewacji, ogrodzenia czy innych obiektów już znajdujących się na naszej posesji. Długowieczność tego garażu zapewnia blacha trapezowa z domieszką ocynku pokryta warstwą lakieru akrylowego. Najpopularniejsze kolory garaży akrylowych to grafit, brąz i zieleń.

Garaże blaszane na wymiar województwo łódzkie

Nasze podwórka nie zawsze mają kształt kwadratu czy prostokątu. Często są już w części zagospodarowane, a my musimy do istniejących zabudowań dołożyć zadaszenie lub garaż. Zależy nam, by nowe obiekty tak wkomponować, by nie odstawały rozmiarem i wyglądem od starych. W takich sytuacjach nie możemy zakupić gotowego, standardowego garażu. Używane garaże również mogą nie spełniać wszystkich wymagań. Najlepszym rozwiązaniem jest wówczas zamówić garaż blaszany na wymiar. Dopasujemy kształt, rozmiar (np. 3x2, 3x3, 3x4) i rodzaj blachy tak, by nowy obiekt stanowił dopełnienie wyglądu posesji.

Garaże Blaszane Kar Stal - Kontakt

Garaż blaszany dwustanowiskowy woj. łódzkie

W większości domostw jest więcej niż jeden samochód. Jeśli tylko posiadamy miejsce na placu i niewielki budżet, a pragniemy by nasze pojazdy były zabezpieczone przed działaniami atmosferycznymi, to najlepszym rozwiązaniem jest zakup garażu dwustanowiskowego. Kupując tego typu produkt, możemy oczekiwać niskiej ceny, szybkiego montażu, dużego wyboru kolorów oraz możliwości wykonania garażu z liczbą stanowisk adekwatną do ilości posiadanych pojazdów.

Garaż podwójny można wykorzystać jako miejsce do parkowania jednego samochodu, a drugą część jako składzik na narzędzia ogrodnicze czy miejsce do przechowywania drewna na zimę.

Garaże blaszane to tanie rozwiązanie i świetna alternatywa dla garaży i budynków gospodarczych murowanych i drewnianych. Sprzedaż garaży odbywa się zarówno stacjonarnie w siedzibie firmy, jak i drogą mailową oraz telefoniczną.

Obsługujemy całe województwo łódzkie:

Łódź, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Zgierz, Skierniewice, Radomsko, Kutno, Sieradz, Zduńska Wola, Łowicz, Wieluń, Aleksandrów Łódzki, Opoczno, Ozorków, Konstantynów Łódzki, Rawa Mazowiecka, Łask, Głowno, Łęczyca, Koluszki, Brzeziny, Wieruszów, Żychlin, Zelów, Poddębice, Tuszyn, Pajęczno, Sulejów, Działoszyn, Krośniewice, Drzewica, Przedbórz, Stryków, Rzgów, Złoczew, Warta, Biała Rawska, Uniejów, Kamieńsk, Wolbórz, Lututów, Błaszki, Szadek, Ujazd, Piątek, Rozprza, Lutomiersk, Jeżów, Bolimów, Dąbrowice oraz w ich okolicach.