Kategorie

Kosze na śmieci metalowe zewnętrzne

W obecnych czasach porządek i czystość na ulicach miast to priorytet włodarzy. Pojemnik na śmieci nie może być tylko praktyczny, ale też powinien być maksymalnie dopasowany do otaczającej infrastruktury. Producent może wykorzystać wiele materiałów do wytworzenia odpowiedniego kosza. Najbardziej uniwersalny charakter mają kosze metalowe na śmieci...

W obecnych czasach porządek i czystość na ulicach miast to priorytet włodarzy. Pojemnik na śmieci nie może być tylko praktyczny, ale też powinien być maksymalnie dopasowany do otaczającej infrastruktury. Producent może wykorzystać wiele materiałów do wytworzenia odpowiedniego kosza. Najbardziej uniwersalny charakter mają kosze metalowe na śmieci. Kosz na śmieci zewnętrzny metalowy już od dawna jest produktem, który gości przy drogach czy alejkach w parku. Kosz ze stali i blachy na stałe wpisał się w miejski krajobraz.

Kosz na śmieci metalowy zewnętrzny

Kosz metalowy na śmieci jest produktem, który cechuje wysoka wytrzymałość na warunki atmosferyczne. Zarówno blacha jak i elementy stelaża są pokryte warstwą lakieru proszkowego, który daje wysoką odporność na działanie wilgoci i słońca dzięki czemu kolor nie odbarwia się, a korozja nie występuje. Jeśli kosz na śmieci metalowy będzie użytkowany prawidłowo, to będzie służył przez długie lata.

Śmietnik metalowy

Metalowe kosze na śmieci mogą być również ze stali nierdzewnej, która jest tak samo wytrzymała jak stal czarna, jednak ich cena jest dużo wyższa. Kosz na śmieci metalowy na zewnątrz może mieć różne kształty (okrągły, kwadratowy czy prostokątny) i bryły. Może mieć różne kolory jak czarny, brązowy, grafitowy. Jego pojemności również możemy dopasować do potrzeb. Pojedyncze kosze na nóżce standardowo mają pojemność 45l., jednak można spotkać również wielokrotność tej pojemności, np. 3x45l w potrójnym koszu czy w koszach do segregacji, w których kubeł ma pojemność 60l. Nieco rzadszą pojemnością wkładu do kosza jest 30l. Tak małe kosze są wykorzystywane w miejscach, gdzie nie ma zbyt wiele miejsca, a jednak kosz musi się tam znaleźć. Kosze zewnętrzne na śmieci występują również w opcji z daszkiem lub bez, jak również można wybrać wersję z popielniczką.

Czytaj całość