Kategorie

Kosze na śmieci - zewnętrzne

Firma KARSTAL jest obecna na rynku od 2010 roku. Zewnętrzne kosze na śmieci są jednymi z pierwszych produktów w asortymencie firmy. Jako doświadczony producent, gwarantujemy ich wysoką jakość, trwałość i funkcjonalność. Kosze na śmieci zewnętrzne wykonujemy z najwyższą starannością, a nasze produkty stale udoskonalamy. Zachęcamy do bliższego zap...

Firma KARSTAL jest obecna na rynku od 2010 roku. Zewnętrzne kosze na śmieci są jednymi z pierwszych produktów w asortymencie firmy. Jako doświadczony producent, gwarantujemy ich wysoką jakość, trwałość i funkcjonalność. Kosze na śmieci zewnętrzne wykonujemy z najwyższą starannością, a nasze produkty stale udoskonalamy. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą na kosze zewnętrzne!

Kosz na śmieci zewnętrzny

Wszelkie pojemniki na śmieci powinny odznaczać się trwałością i funkcjonalnością. Produkty te muszą być dobrze zabezpieczone. Dlatego kosze na śmieci na zewnątrz należy wykonywać z wysokiej jakości materiałów, stosując odpowiednie farby.

Ważnym aspektem jest również atrakcyjny wygląd tych produktów. Śmietniki ogrodowe będą bardziej praktyczne i estetyczne, gdy stanie w nich kosz stalowy.

Właśnie dlatego kosze na śmieci metalowe zewnętrzne KARSTAL to produkty, do których przykładamy najwyższą wagę w zakresie jakości i wyglądu. Każdy nasz kubeł na śmieci jest funkcjonalny i ładnie zaprojektowany.

Potrzebujesz produktu takiego jak okrągły kosz na śmieci na zewnątrz z daszkiem? A może wolisz kwadratowe kosze zewnętrzne z popielniczką? Znajdziesz je w naszym katalogu! Zakupiony u nas kosz na odpady komunalne będzie trwały i będzie możliwe jego wieloletnie użytkowanie.

Metalowe kosze na śmieci

W naszym katalogu znajdą państwo metalowe kosze na śmieci w wielu różnych rodzajach. Oferta KARSTAL obejmuje zarówno podstawowe, okrągłe lub kwadratowe kosze zewnętrzne, jak i bardziej rozbudowane pojemniki na odpady. Wykonujemy również tanio kosze zewnętrzne na śmieci na specjalne zamówienie.

Zewnętrzne kosze na śmieci – nasze modele

Nasze kosze do montażu na zewnątrz dzielimy na dwie główne kategorie:

  • kosze kwadratowe, zawierające kubły z cynkowanej blachy,
  • kosze okrągłe, z wkładami z czarnej blachy malowanej proszkowo.

Każdy okrągły i kwadratowy kosz na śmieci to produkt o najwyższym standardzie wykonania. Oferujemy metalowe kosze na śmieci i odpady komunalne dostosowane do aktualnych wymogów segregacji odpadów.

Proponujemy standardowe kosze na śmieci metalowe, a także kosze zewnętrzne z popielniczką oraz kosze na śmieci zewnętrzne metalowe z daszkiem. Dzięki tym znakomitym i wygodnym w obsłudze produktom stworzysz funkcjonalny i estetyczny śmietnik metalowy!

Przykładowo, wyposażony w metalowe pojemniki na odpady z blachy cynkowanej z zamontowaną popielniczką kosz na śmieci wolnostojący stanowi harmonijne połączenie atrakcyjnego designu z doskonałą użytecznością.

Nasz metalowy kosz na śmieci z popielniczką, dzięki łatwemu dostępowi do cynkowanego wkładu, znakomicie sprawdza się podczas różnego rodzaju imprez, w czasie których następuje wzmożona produkcja odpadów.

Z kolei stalowy, kwadratowy kosz na śmieci parkowy, z racji braku możliwości wyjęcia wkładu do góry, ma zamontowany system przechylania kubła, zamykający się na prosty zamek zatrzaskowy, niewymagający użycia dodatkowych narzędzi.

Sprawdź także inne nasze kosze zewnętrzne na śmieci. Katalog KARSTAL obejmuje również stelaże koszy na śmieci i wkłady koszy na śmieci.

Wszystkie zewnętrzne kosze na śmieci metalowe KARSTAL można zamówić w dwóch wersjach: zarówno obitej drewnem, zabezpieczonym przed warunkami atmosferycznymi przez dwie warstwy impregnatu, jak i ze stelażem przystosowanym do montażu desek.

Kosze metalowe na śmieci – oferowane pojemności i montaż

Oferujemy kosze na śmieci na zewnątrz w dwóch różnych wariantach pojemnościowych. Do wyboru jest:

  • wersja standardowa, o pojemności 45l,
  • wersja większa, o pojemności 60l.

Kosz na śmieci metalowy o pojemności 45l znakomicie sprawdza się na prywatnych posesjach, gdzie dzięki niewielkim rozmiarom doskonale wkomponuje się w otoczenie.

Każdy okrągły i kwadratowy, metalowy kosz na śmieci naszej produkcji jest montowany do podłoża poprzez kołki montażowe w kostce brukowej, płytach chodnikowych bądź wylanej stopie betonowej. Dzięki temu nasz metalowy kosz na śmieci można bardzo łatwo i szybko ustawić. W zależności od indywidualnych potrzeb dostępne są również wersje z możliwością zabetonowania w podłożu.

Śmietniki zewnętrzne

Jako producent koszy na śmieci wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniu na wyposażenie miejsc takich jak śmietniki zewnętrzne w miastach i śmietniki ogrodowe w parkach i prywatnych posesjach. W naszym katalogu znajdują się zarówno kosze odkryte, o zaletach podobnych do kwadratowych, jak i z daszkiem osłaniającym zawartość przed opadami atmosferycznymi. Każdy nasz śmietnik zewnętrzny produkujemy z myślą o zagwarantowaniu najwyższych standardów jakości, funkcjonalności i efektywnego utrzymania czystości.

Od samego początku mamy wpływ na dobór materiałów, estetykę produktu oraz wyjątkowy poziom oferowanych przez nas zewnętrznych koszy na śmieci. Każdy pojemnik metalowy na odpady produkcji KARSTAL powstaje z czarnej stali zabezpieczanej przed korozją poprzez cynkowanie galwaniczne lub malowanie proszkowe. Używamy najwyższej jakości farb proszkowych, w szerokiej gamie kolorów dostępnych w palecie RAL, malowanych we własnej malarni, dzięki czemu możemy zaproponować tak niskie ceny na nasze kosze na śmieci na zewnątrz.

Karstal – producent koszy na śmieci wysokiej jakości

Sprawdź nasze tanie kosze na śmieci zewnętrzne! Atrakcyjna cena nie jest jednak jedynym powodem do zapoznania się z katalogiem produktów KARSTAL. Zapewniamy możliwość negocjacji ceny w przypadku dużego zamówienia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz bliższego zapoznania się z ofertą firmy KARSTAL.

Czytaj całość