Kategorie

Kosze na śmieci uliczne i parkowe

Każdy producent architektury pracuje nad tym, by jego produkty były w zgodzie z potrzebami przy zachowaniu prawidłowych proporcji między wyglądem, a wysoką jakością. Cena również odgrywa tu dużą rolę, ważne jest by cennik naszych produktów był atrakcyjniejszy względem konkurencji. Nasze kosze na śmieci parkowe, uliczne i miejskie nie tylko wyróż...

Każdy producent architektury pracuje nad tym, by jego produkty były w zgodzie z potrzebami przy zachowaniu prawidłowych proporcji między wyglądem, a wysoką jakością. Cena również odgrywa tu dużą rolę, ważne jest by cennik naszych produktów był atrakcyjniejszy względem konkurencji. Nasze kosze na śmieci parkowe, uliczne i miejskie nie tylko wyróżniają się ceną, ale też precyzją wykonania. To nie jest zwykły śmietnik uliczny, lecz perełka małej architektury miejskiej.

Kosze na śmieci parkowe

Kosz na śmieci parkowy powinien wyglądać elegancko, by nie zakłócać wyglądem piękna parkowych alei. Powinien być zarazem dyskretny i na tyle widoczny, by łatwo było go znaleźć w potrzebie. Estetyka miejsc użyteczności publicznej zależy od prawidłowego umiejscowienia śmietników. Kosze parkowe powinny być przy każdej alejce w niedużej odległości od siebie, by nie narażać ich na szybkie przepełnienie. Każdy kosz parkowy stojący w miejscu wyznaczonym dla palaczy powinien być z popielniczką, by wrzucony niedopałek nie zagrażał bezpieczeństwu i nie wywołał pożaru.

Kosze na śmieci uliczne

Śmietniki uliczne nie muszą być nudne i nieatrakcyjne. Do wyboru są kosze uliczne do segregacji odpadów, które dają możliwość odpowiedniego podziału odpadów zgodnie z wymogami. Można również wybrać pojedynczy kosz na śmieci uliczny.

Kosze na śmieci miejskie

Należy pamiętać, że kosze miejskie stojące w miejscach narażonych na opady deszczu oraz wiatr powinny być z daszkiem. Kar Stal oferuje właśnie takie kosze na śmieci zewnętrzne, które w należyty sposób zabezpieczą odpady. Kosz na śmieci miejski może mieć kształt okrągły na słupku, ale może też być wolnostojący pojedynczy kwadratowy. Stelaż kosza jest ze stali malowanej proszkowo, najczęściej w kolorze czarnym lub grafitowym. Wykończenie kosza może być w drewnie lub blasze w kolorze stelaża. Ponadto, mogą one mieć różne objętości, np. 45l. czy 60l.

Czytaj całość