Kategorie

Garaże blaszane dwustanowiskowe

Garaż blaszany dwustanowiskowy

Garaże blaszane podwójne to konstrukcje idealne dla posiadaczy dwóch samochodów. Już praktycznie standardem jest, że w przeciętnej polskiej rodzinie są zakupione dwa lub nawet więcej samochodów. Może to być samochód na długie trasy, samochód duży, pojemny w stylu Vana czy tak modnego dziś Suva lub mniejsze auto ty...

Garaż blaszany dwustanowiskowy

Garaże blaszane podwójne to konstrukcje idealne dla posiadaczy dwóch samochodów. Już praktycznie standardem jest, że w przeciętnej polskiej rodzinie są zakupione dwa lub nawet więcej samochodów. Może to być samochód na długie trasy, samochód duży, pojemny w stylu Vana czy tak modnego dziś Suva lub mniejsze auto typowo miejskie. Mogą to być dwa nieduże pojazdy, którymi co dzień dojeżdżamy do pracy lub pojazdy służące tylko do relaksu jak motocykl czy quad. Jednak faktem staje się potrzeba więcej niż jednego miejsca garażowego dlatego garaż dwustanowiskowy to już nie tylko luksus ale też konieczność.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo nasz standardowy produkt jakim jest podwójny garaż blaszany, a jego cena jest niezmienna. Jak również możecie Państwo dopasować swój wybór do własnych potrzeb i gustu.

Garaże blaszane podwójne występują w wielu konfiguracjach. Kupujący może wybrać:

  • - dowolny wymiar odpowiadający miejscu na działce
  • - rodzaj blachy: ocynkowana, w kolorze czyli tak zwana akrylowa, oraz można zamówić garaż drewnopodobny z blachy, która imituje usłojenie i kolor deski drewnianej,
  • - sposób otwierania bramy (uchylna lub dwuskrzydłowa),
  • - rodzaj dachu (jedno spadowy lub dwuspadowy),
  • - dodatkowe udogodnienia jak okna, pojedyncze wejście np. z boku, ofilcowanie dachu co ma zapobiec skraplaniu się wody,
  • - garaż przelotowy i ze ścianą grodziową wewnątrz.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani garażem na indywidualne zamówienie należy skontaktować się z nami w celu ustalenia ceny i terminu realizacji zlecenia. Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa taki garaż podwójny jaki dokładnie potrzebujecie. Blaszaki na wymiar- zapraszamy: 537-574-374; 790-828-755.

Garaż blaszany podwójny

Głównymi elementami, które należy uwzględnić przy wyborze podwójnego garażu dwustanowiskowego, jest jego funkcjonalność i wysokie walory estetyczne. Dlatego też blaszak dwustanowiskowy powinien zapewniać dostatecznie dużo miejsca wewnątrz, aby po tym, gdy wjadą do niego nasze pojazdy, użytkownik mógł się po nim swobodnie poruszać. Dlatego bardzo ważne jest by dobrze wymierzyć garaż, tak by mógł zmieścić samochody, pojazdy różnych wielkości przy zachowaniu komfortu użytkowania. Nie zapominajmy jednak jak ważny jest także estetyczny wygląd, dlatego też mają pastwo możliwość dowolnego wyboru koloru, dachu, bram, okien i ilości stanowisk. Nasze produkty powstają z myślą o klientach ceniących estetyczne garaże blaszane dwustanowiskowe, które znajdują się na naszej posesji. Staramy się zapewniać możliwość zamówienia każdego garażu w wybranym wariancie, żeby można było dopasować jego kolor do elewacji domu. Dzięki temu klient otrzymuje produkt spełniający wysokie oczekiwania.

Aby można było zamontować garaż blaszany na Państwa posesji należy odpowiednio przygotować swoje podłoże. Oto trzy najprostsze sposoby:

  • - fundament
  • - bloczki betonowe na winklach
  • - wylewka

Następnie należy już gotowy garaż podwójny przymocować na stałe do podłoża. Najprościej i najwygodniej zrobić to za pomocą kotw. Jest to niezbędne zabezpieczenie. Po wcześniejszym ustaleniu możemy dla Państwa zakotwić garaż.

Czytaj całość