Kategorie

Garaże blaszane drewnopodobne

Garaż blaszany drewnopodobny


Z pewnością każdemu z nas zależy by mieć wokół domu porządek, by nasz samochód nie zimował na podwórku a narzędzia miały swoje miejsce. Doskonałym rozwiązaniem dla takich osób są garaże blaszane. Mogą być one umiejscowione samodzielnie jako odrębna konstrukcja w dowolnym miejscu podwórka czy ogrodu , lub dołączony j...

Garaż blaszany drewnopodobny


Z pewnością każdemu z nas zależy by mieć wokół domu porządek, by nasz samochód nie zimował na podwórku a narzędzia miały swoje miejsce. Doskonałym rozwiązaniem dla takich osób są garaże blaszane. Mogą być one umiejscowione samodzielnie jako odrębna konstrukcja w dowolnym miejscu podwórka czy ogrodu , lub dołączony jako dobudówka do istniejących zabudowań.

Kiedyś garaż blaszany był wykorzystywany na budowach jako składzik na narzędzia. Do tego celu wybierano najtańszą wersję czyli garaż ocynkowany. Dziś nie musimy się ograniczać do jednego wyboru. Dziś możemy wybrać garaż blaszany w dowolnym dostępnym kolorze z palety RAL lub zakupić garaż drewnopodobny, który będzie nie tylko idealną opcją do przechowywania materiałów czy narzędzi ale również ochroni nasz samochód przed warunkami pogodowymi.

Blaszaki drewnopodobne mogą pełnić nie tylko funkcje praktyczne ale wręcz ozdobne wpasowując się klimat otoczenia. Kar-Stal jako producent garaży drewnopodobnych postawił sobie za cel wysoką estetykę wykonania dlatego cieszymy się dużym zainteresowaniem tego rodzaju produktu i dobrymi opiniami.Garaże drewnopodobne


Ponieważ jesteśmy producentem garaży drewnopodobnych mamy możliwość dopasowania garażu do zapotrzebowania. Możemy wykonać garaż na wymiar dostosowując szerokość, długość a nawet wysokość. Na garażu można wykonać zarówno dach jednospadowy (możliwość ustawienia spadku  na dowolną stronę  blaszaka drewnopodobnego) jak i dach dwuspadowy. W blaszakach jest możliwość zamontowania dodatkowego wejścia jak i nawet okna brama wjazdowa może być zarówno brama uchylna jak i standardowo  brama dwuskrzydłowa otwierana na boki.

Garaże drewnopodobne występują w dwóch propozycjach blachy:

  • dąb złoty
  • orzech


Ponieważ w coraz większej ilości gospodarstw domowych znajdują się przynajmniej dwa auta , jako producent garaży drewnopodobnych wyszliśmy naprzeciw zapotrzebowaniu i dołączyliśmy do stałej oferty garaż dwustanowiskowy drewnopodobny inaczej garaż blaszany podwójny.

Nowoczesne garaże blaszane drewnopodobne zyskują wyjątkowy charakter i estetykę właśnie dzięki zastosowanym metodom zabezpieczenia i wykończenia blachy , do złudzenia przypominającego deski. Jednak blacha nie wymaga konserwacji jak drewno dlatego garaże z blachy drewnopodobnej są dużo bardziej praktyczne. Cena za blaszak drewnopodobny obejmuje dowóz do klienta i postawienie go na uprzednio przygotowanym i wyrównanym gruncie. Grunt pod garaż metalowy drewnopodobny można przygotować na trzy różne sposoby:

  • wylanie fundamentu
  • ustawienie bloczków betonowych  na winklach
  • zrobienie wylewki


Przymocowanie na stałe do podłoża jest niezwłocznym obowiązkiem kupującego. Można go przymocować za pomocą śrub montażowych jak i kotew. Jesteśmy w stanie wykonać taką usługę dla klienta po wcześniejszym zamówieniu usługi. Jest to opcja dodatkowo płatna do ceny podstawowej.

Czytaj całość