Kategorie

Ławki ogrodowe aluminiowe

Ławka ogrodowa aluminiowa to produkt, który wyróżnia się lekkością, co pozwala na wygodne składowanie jej zimą czy swobodną zmianę miejsca w trakcie sezonu. Popularne wersje to ławka aluminiowa z oparciem i z podłokietnikiem, jak i aluminiowa ławka ogrodowa z oparciem, ale bez podłokietnika. W ofercie Kar Stal znajdują się całe ławki z deskami n...

Ławka ogrodowa aluminiowa to produkt, który wyróżnia się lekkością, co pozwala na wygodne składowanie jej zimą czy swobodną zmianę miejsca w trakcie sezonu. Popularne wersje to ławka aluminiowa z oparciem i z podłokietnikiem, jak i aluminiowa ławka ogrodowa z oparciem, ale bez podłokietnika. W ofercie Kar Stal znajdują się całe ławki z deskami na siedzisku i oparciu. Można też u nas zakupić same nogi do ławek aluminiowych.

Ławka ogrodowa aluminiowa

Ławka aluminiowa ogrodowa może być w wersji z oparciem lub bez oparcia. Siedzisko i ewentualne oparcie jest z drewna, które pozwala na wygodny odpoczynek. Ławki aluminiowe są wykonane ze stopu aluminium wysokiej jakości. Producent daje gwarancję na wygodne użytkowanie przez długie lata. Cena ławek aluminiowych jest bardzo konkurencyjna w stosunku do ławek żeliwnych i stalowych.

Czytaj całość