Mała architektura miejska | Meble miejskie

Mała architektura miejska – Producent

Firma Kar Stal ma wieloletnie doświadczenie w zabudowie i wyposażaniu polskich miast w elementy architektury miejskiej. Niemal w każdym mieście lub miasteczku jest rynek, skwerek, park czy inne miejsce, gdzie można usiąść i delektować się widokiem otaczającej nas przyrody. Jednak, żeby każdy mógł się należy...

Mała architektura miejska – Producent

Firma Kar Stal ma wieloletnie doświadczenie w zabudowie i wyposażaniu polskich miast w elementy architektury miejskiej. Niemal w każdym mieście lub miasteczku jest rynek, skwerek, park czy inne miejsce, gdzie można usiąść i delektować się widokiem otaczającej nas przyrody. Jednak, żeby każdy mógł się należycie zrelaksować, miejsce to powinno być klimatyczne, a cała infrastruktura wygodna i długotrwała. Mała architektura w mieście musi spełniać odpowiednio wysokie standardy.

Meble miejskie - Producent

Kar Stal to producent mebli miejskich i nie tylko. W swojej ofercie posiadamy również:

  • stojaki na rowery
  • ławki parkowe
  • wiaty śmietnikowe
  • kosze na śmieci uliczne
  • donice miejskie
  • osłony na drzewa

Mała architektura parkowa

Mała architektura w parku nie może być zbiorem przypadkowych elementów. Włodarze gmin i miast, świadomie i celowo wybierają producentów, którzy w swej ofercie mają możliwość kompleksowo wyposażyć parki i place zabaw w meble uliczne i inne akcesoria małej architektury miejskiej. Ma to na celu zagwarantowanie spójności estetycznej, która jest równie ważna, jak względy praktyczne.

Meble parkowe

Nowoczesne meble miejskie firmy Kar Stal to połączenie wytrzymałej stali, nadającej rustykalny wygląd, z drewnianym wykończeniem, ocieplającym efekt wizualny. Drewno wykorzystane do mebli, poza tym, że odznacza się pięknym ponadczasowym wyglądem, jest bardzo wygodnym, praktycznym materiałem. Deski wykorzystane do produkcji małej architektury są tak zabezpieczone, by jak najdłużej można było się cieszyć wysoką jakością produktu. Jeżeli jednak z różnych powodów (na przykład uszkodzenie mechaniczne), któraś z desek ulegnie uszkodzeniu, bardzo łatwo wymienić pojedynczy element, nie naruszając konstrukcji.

Nasze obiekty małej architektury na zamówienie można znaleźć w parkach w następujących miastach: Warszawa, Łódź, Kielce, Lublin, Kraków.

Czytaj całość