Ławki parkowe

Ławka parkowa

Mała architektura miejska to nic innego jak wystrój naszych miast. Każdy jej element powinien być estetycznie spójny, a jakość najwyższa. Nowoczesne ławki miejskie charakteryzują się połączeniem nowoczesnej, często surowej stali z ciepłym i wygodnym drewnem. Stelaż ławki jest tak wyprofilowany, by można było na niej w komforcie pr...

Ławka parkowa

Mała architektura miejska to nic innego jak wystrój naszych miast. Każdy jej element powinien być estetycznie spójny, a jakość najwyższa. Nowoczesne ławki miejskie charakteryzują się połączeniem nowoczesnej, często surowej stali z ciepłym i wygodnym drewnem. Stelaż ławki jest tak wyprofilowany, by można było na niej w komforcie przysiąść i odpocząć. Metalowe elementy pięknie współgrają z odcieniem drewna, który sami możecie Państwo wybrać z dostępnych kolorów.

Często w ławkach miejskich jest wykorzystywany wzór z podłokietnikiem, dzięki któremu jeszcze wygodniej możemy się zrelaksować. Oferta Kar Stal zawiera również ławki miejskie bez oparcia, z oparciem oraz te bez podłokietnika.

Od jakiegoś już czasu można zaobserwować, że w wielu miastach włodarze stawiają na nowoczesny wystrój parków i skwerków miejskich. Ławka parkowa PRL odchodzi do lamusa, a jej miejsce zajmuje nowoczesna, piękna i wygodna ławka. Kiedyś w wielu miejscach naszych miast była jakaś stara ławka parkowa z oparciem, często z obdrapaną farbą i o powyginanym stelażu. Dziś taki widok nie straszy już użytkowników. Nasz katalog jest bogaty w piękne stalowe meble z drewnianym wykończeniem.

Ławki parkowe - Producent

Kar Stal od kilkunastu lat produkuje ławki uliczne w zestawie z innymi elementami małej architektury miejskiej jak kosze parkowe, donice, stoły parkowe, osłony na drzewa czy stojaki na rowery. Nasz sklep internetowy prowadzi ich sprzedaż i jest bogaty w różnego rodzaju zestawienia mebli ogrodowych. Ceny są uzależnione od długości (ławka o długości 180 cm jest tańsza od tej z długością 200 cm), modelu czy ewentualnych zmian wprowadzonych do zamówienia. Jesteśmy otwarci na sugestie. Jako producent mebli miejskich mamy możliwość dostosować produkt do wymagań zamawiającego. Wymiary ławek parkowych mogą być również zmienną, dopasujemy je do potrzeb. Możemy dać gwarancję, że cena zawsze będzie adekwatna do jakości naszych produktów.

Ławki miejskie

Montaż ławek parkowych produkowanych przez Kar Stal jest wyjątkowo prosty. Jest wiele możliwości montażu, w zależności od miejsca i potrzeb.

Ławki parkowe mogą być na samodzielnym stelażu, bez możliwości przytwierdzenia ich do podłoża. Takie rozwiązanie jest idealne, jeśli ławki mają być umiejscowione na terenie tylko tymczasowo, na przykład podczas koncertu w parku. Po wydarzeniu łatwo ławki zabrać i przetransportować w inne miejsce. Drugie rozwiązanie to przykręcenie tego rodzaju mebli miejskich do bruku lub płyt betonowych. Trzecim, najtrwalszym sposobem, jest zamówienie ławek przygotowanych do wbetonowania w podłoże.

Ławka uliczna

Stelaż ławki parkowej Kar Stal jest pomalowany proszkowo, co znacznie wydłuża jego żywotność. Deski dokładnie pokrywamy kilkoma warstwami podkładu do zabezpieczenia drewna. Drewno jest tak mocowane do stelaża, by w razie mechanicznych uszkodzeń łatwo było odkręcić elementy ławki i wymienić na nowe bez potrzeby rozmontowywania całości czy zabierania mebla na bazę w celu odnowienia. Metalowe elementy nie tylko nadają industrialnego charakteru, ale też dzięki ich wykorzystaniu otrzymujemy produkt na długie lata. Cała ławka drewniana nigdy nie dorówna trwałości takiej, którą wykonano na podstawie z metalowego stelaża. Niestety, właśnie dlatego meble w pełni drewniane nie nadają się do wystroju parków.

Ławki Kar Stal są w wielu miastach i parkach Polski. Można je zobaczyć w takich miejscowościach jak: Skarżysko-Kamienna, Kielce, Kraków, Władysławowo i wielu innych mniejszych i większych ośrodkach w kraju.

Czytaj całość