Meble ogrodowe metalowe

Firma KARSTAL powstała w 2010 roku jako producent detali i konstrukcji spawanych. Produkcja mebli ogrodowych jest jednym z głównych segmentów naszej działalności. Meble miejskie tworzone przez KARSTAL to między innymi ławki i stoły ogrodowe metalowo drewniane.

Jako producent mebli ogrodowych z wieloletnim doświadczeniem zdajemy sobie sprawę, że nasze drewniano metalowe meble do ogrodu muszą cechować się najwyższą jakością oraz estetyką, więc w naszej ofercie posiadamy wiele różnych rodzajów ławek oraz stołów. Od samego początku procesu produkcji mamy wpływ na jakość materiału i wysoki standard produktów z kategorii meble ogrodowe. Możemy przez to zagwarantować, że meble miejskie KARSTAL są bardzo solidne i nowoczesne w formie. Dzięki temu nasze meble sprawdzają się zarówno jako meble uliczne jak i meble parkowe. Metalowe meble ogrodowe KARSTAL to jeden z głównych produktów w naszym asortymencie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że musimy zadbać o najwyższą jakość zarówno materiału, jak i wykonania.

Metalowe meble ogrodowe

Nasze meble ogrodowe metalowe powstają z wysokiej jakości stali grubościennej, którą kupujemy u sprawdzonych i wyselekcjonowanych dostawców. Bardzo ważna jest również estetyka naszych produktów, więc wszystkie meble miejskie w naszej ofercie dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, od jasnej szarości aż do czerni, zarówno w wersji o gładkiej powierzchni, jak i strukturalnej. Wszystkie metalowe elementy malujemy we własnej malarni proszkowej, dzięki czemu mamy możliwość monitorowania jakości pokrycia farby. Fakt wykonywania całej konstrukcji we własnym zakładzie pozwala nam również na obniżenie ceny produktu w stosunku do konkurencji. Metalowe meble ogrodowe charakteryzują się zatem zarówno wysoką dbałością o każdy szczegół i estetyką wykonania, jak i konkurencyjną ceną na polskim rynku.

Oferta naszej firmy w kategorii „meble ogrodowe” jest bardzo rozbudowana. Produkujemy zarówno lekkie ławeczki bez oparcia, bardzo dobrze sprawdzające się w sytuacjach, gdy ławkę trzeba często przenosić, jak i typowo parkowe, masywne ławki ogrodowe, których wytrzymałość i estetyka są idealne na skwery czy do innych miejsc publicznych. W naszym katalogu znajdą państwo również stoły ogrodowe, które spełnią oczekiwania jako meble na grilla czy na popołudniową kawę na zewnątrz. Produkcja naszych stołów obejmuje zarówno klasyczne stoły, jak i bardziej nowoczesne. Wszystkie nasze ławy są produkowane w taki sposób, by wizualnie odpowiadały ławkom w naszej ofercie, co pozwala nam tworzyć również zestawy mebli ogrodowych.

Producent mebli ogrodowych

Wszystkie blaty, siedziska i oparcia w naszych meblach są wykonane z najwyższej jakości desek, produkowanych przez sprawdzonych dostawców. Drewniane deski, które obejmuje nasza produkcja powstają z drewna olchowego, malowane na estetyczny, naturalny kolor, co zapewnia ładny wygląd i wytrzymałość na długie lata. Meble metalowo drewniane KARSTAL gwarantują, że wpiszą się w każde otoczenie. Będą odpowiednio wyglądały tak w zielonym parku, na betonowych placach, jak i terenie łączącym obie te cechy.

KARSTAL jako producent mebli ogrodowych gwarantuje, że wszystkie nasze drewniano metalowe meble dostaną państwo szybko i tanio. W przypadku dużych zamówień lub stałej współpracy zapewniamy również możliwość negocjacji ceny. Istnieje także możliwość produkcji mebli ogrodowych według indywidualnych wzorów i zamówień. Zamówienia na meble do ogrodu mogą państwo składać zarówno mailowo oraz przez nasz sklep internetowy, dzięki czemu mogą państwo kupić najtańsze na rynku produkty nie wychodząc z domu.