Ławki parkowe bez oparcia

Często spędzamy czas wolny w parku w sposób aktywny, dlatego każda chwila wytchnienia jest bardzo ważna. Nasza ławka parkowa bez oparcia jest idealna, by na niej wypocząć po wysiłku fizycznym. Jako producent zalecamy lokować je w miejscach, gdzie nie chcemy zbytniej ingerencji w wygląd otoczenia. Nasze ławki parkowe bez oparcia wtopią się w otoc...

Często spędzamy czas wolny w parku w sposób aktywny, dlatego każda chwila wytchnienia jest bardzo ważna. Nasza ławka parkowa bez oparcia jest idealna, by na niej wypocząć po wysiłku fizycznym. Jako producent zalecamy lokować je w miejscach, gdzie nie chcemy zbytniej ingerencji w wygląd otoczenia. Nasze ławki parkowe bez oparcia wtopią się w otoczenie, nie wpływając negatywnie na odbiór przyrody, ponieważ ich wygląd jest dużo bardziej subtelny niż ławek parkowych z oparciem.

Ławka parkowa bez oparcia

Ławeczka parkowa bez oparcia to tańsza opcja niż ławka z oparciem, ponieważ jej cena jest dostosowana do ilości zużytego materiału. Ale może też być bardziej praktyczna na przykład na szlakach, gdyż można usiąść na niej i odpocząć po obu stronach siedziska. Pozwala to lepiej wykorzystać przestrzeń oraz zapewnia użytkownikom ławeczki większą anonimowość.

Ławka miejska bez oparcia

Ławki miejskie bez oparcia są często lokowane w miejscach użyteczności publicznej. Do ich atutów oprócz tych wspomnianych wcześniej zdecydowanie należy łatwość montażu. Możemy je zarówno wbetonować na stałe, przykręcić do przygotowanego wcześniej podłoża, co umożliwia ich zabezpieczenie przed kradzieżą, zarazem pozwalając na częstą zmianę lokacji, jak również postawić na równej powierzchni bez przytwierdzenia i wtedy można dowolnie zmieniać miejsce usytuowania w zależności od potrzeby.

Ławka bez oparcia

Wykorzystując atrybuty ławki bez oparcia, takie jak niewielki gabaryt, łatwość zmiany ustawienia, łatwość przechowywania oraz niską cenę, można zastosować je nie tylko w parkach, przy alejkach, ale również jako siedziska podczas koncertów miejskich, które często odbywają się przy terenach zielonych. Ławeczki bez oparcia łatwo ustawić w wyznaczonym miejscu w taki sposób, by zapewnić wygodę użytkowania.

Ławka drewniana bez oparcia z metalowym stelażem jest idealna na letni odpoczynek w parku i nie tylko, dlatego warto samemu sprawdzić jej zalety, kupując ją w naszym sklepie.

Czytaj całość