Firma KAR STAL powstała w połowie 2010 roku. Założyli ją ludzie specjalizujący się w kompleksowej obróbce metali. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Posiadamy pokaźny park maszynowy a innowacyjne rozwiązania produkcyjne pozwalają nam na wykonywanie różnego rodzaju konstrukcji stalowych.

Mocną pozycję na rynku osiągnęliśmy dzięki właściwemu zrozumieniu potrzeb i oczekiwań klientów, dbałości o jakość nawet w najmniejszych szczegółach oraz wysokiemu zaangażowaniu całego zespołu pracowników. Nasze możliwości wykonawcze pozwalają nam realizować nawet najtrudniejsze projekty z branży metalowej.

Nasza działalność podzielona jest na kilka gałęzi. Naszą uwagę skupiamy zarówno na zamówieniach pojedynczych produktów oraz realizacji dużych, wymagających projektów.

Produktami z naszej podstawowej oferty są:

– stojaki na rowery,
– podstawy do ławek i stołów ogrodowych,
– sprzęt sportowy,
– wózki i kosze transportowe,
– najazdy samochodowe.

Poza tym świadczymy usługi spawania różnych konstrukcji na zamówienie oraz malowania proszkowego w związku z tym, że posiadamy malarnię proszkową.

Strategią i celem naszej firmy jest ciągłe ulepszanie produktów w ten sposób, abyśmy to my tworzyli nowe standardy w jakości produktów, jak również w świadczeniu usług.

Zapraszamy do współpracy.