Kategorie

Nogi do ławek i stołów ogrodowych

Firma KARSTAL od początku działalności, czyli od 2010 roku, zajmuje się spawaniem detali i konstrukcji stalowych. Jednym z głównych aspektów produkcji naszego przedsiębiorstwa jest stalowa architektura ogrodowa, parkowa, uliczna. Wiodącym elementem naszej oferty są nogi do mebli ogrodowych.

Podstawy do ławek ogrodowych i stołów to sztandarowe p...

Firma KARSTAL od początku działalności, czyli od 2010 roku, zajmuje się spawaniem detali i konstrukcji stalowych. Jednym z głównych aspektów produkcji naszego przedsiębiorstwa jest stalowa architektura ogrodowa, parkowa, uliczna. Wiodącym elementem naszej oferty są nogi do mebli ogrodowych.

Podstawy do ławek ogrodowych i stołów to sztandarowe produkty naszej firmy. Wiemy zatem, że musimy dołożyć starań, by wszystkie elementy metalowe, które produkujemy, charakteryzowały się najwyższą jakością materiału i wykończenia. Stelaże do ławek ogrodowych i nogi do stołów naszej firmy powstają z najwyższej klasy materiałów i przy wykorzystaniu naszych najlepszych spawaczy. Stal do produkcji sprowadzamy od najlepszych dostawców na rynku, dzięki czemu mamy pewność, że użyte materiały są najwyższej próby i świetnie sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych. Metalowe stelaże do stołów i nogi metalowe do ławki KARSTAL są proszkowo malowane w celu zabezpieczenia przed korozją. Do nadania koloru używamy najlepszych dostępnych na rynku farb proszkowych, a lakierujemy je we własnej malarni proszkowej. Cena produktu dzięki temu może zostać bez ubytku jakości i estetyki znacząco obniżona w stosunku do konkurencyjnych firm zlecających malowanie na zewnątrz. Kolory dostępne w naszej ofercie to szeroka gama barw istniejących w palecie RAL. Najczęściej malujemy nasze produkty na ciemne kolory szare, a także czarny gładki oraz czarny w strukturalnej powierzchni. Wszystkie nasze stalowe nogi do stołu są przystosowane do montażu blatu o praktycznie każdym wymiarze. Zapewnia to optymalną wielkość całego stołu i umożliwia dopasowanie go do każdej przestrzeni.Wszystkie stalowe nogi do ławki parkowej lub miejskiej są przystosowane do montażu desek o szerokości 8 lub 9 centymetrów (lub symetrycznych większych), co zapewnia estetyczny wygląd gotowych ławek.


Metalowe nogi do ławki ogrodowej to nasz wiodący produkt, nad którym cały czas pracujemy i udoskonalamy, wprowadzając nowe modele oraz przeprojektowując te już dostępne. Obecnie w ofercie posiadamy ponad dwadzieścia wariantów produktu. Zapewniamy więc, że nawet najbardziej wymagający klient znajdzie u nas stelaż do ławek odpowiadający jego wymaganiom i poczuciu estetyki. Stworzyliśmy również odpowiadające poszczególnym modelom ławek stelaże stołów, dzięki czemu mogą państwo zamówić nogi do stołu ogrodowego i innych mebli ogrodowych, które będą tworzyć spójną i harmonijną całość zestawu.

Nogi metalowe do ławki

Nogi do ławek ogrodowych KARSTAL powstają w ponad dwudziestu modelach, dzięki czemu jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw każdemu życzeniu klienta. Standardowo dzielimy je na trzy grupy, dzięki którym łatwiej nam opracowywać nowe modele.Pierwszą z podgrup, którymi szeregujemy produkcję są tzw. nogi z małych profili, czyli profili o przekroju 30x18 lub 40x20. Są to najlżejsze ławki w naszej ofercie. Wyróżniamy dwa typy ławek: metalowa podstawa z oparciem i ta pozbawiona go (w naszej ofercie również: noga do ławki bez oparcia). Nogi stalowe MADRYT i OSLO to podstawowe w naszej ofercie nogi do ławek ogrodowych, które posiadają podparcie pleców. Posiadamy również wersje ławek OSLO z estetycznymi kutymi zdobieniami pasującymi do modnych barierek ze stali kutej.Ofertę w tym segmencie uzupełnia stelaż do ławki ogrodowej bez oparcia. Ławka taka, z racji swej lekkości, perfekcyjnie pasuje klientom, którzy potrzebują często przenosić ją z miejsca na miejsce czy rozkładać jako przenośną widownię na festynach i piknikach rodzinnych. Pomimo tej funkcji posiadają one, podobnie jak niemal wszystkie produkty KARSTAL, praktyczne uchwyty, dzięki którym możliwe jest szybkie i trwałe przymocowanie ich do podłoża.Kolejnym segmentem naszej oferty nóg do ławek są ławki z grubych profili 40x40 oraz 60x40. To w tej grupie posiadamy największą różnorodność produktu. Metalowe nogi do ławki ogrodowej z tej grupy charakteryzują się wysoką estetyką i dbałością o najmniejszy szczegół w kwestii wyglądu. Nogi do ławki parkowej z tych profili są zdecydowanie cięższe od wcześniej wymienionych, co zapewnia trwałość i bezpieczeństwo przy montowaniu ich w miejscach publicznych. Nogi metalowe do ławek z tych profili przystosowane są do przymocowania czterech desek w oparciu i czterech w siedzisku, co w połączeniu z idealnym kątem oparcia sprawia, że korzystanie z naszych nóg ławek to czysta przyjemność. Nogi te sprawdzają się również na prywatnych działkach, gdzie są perfekcyjne np. jako ławki do grilla.Ostatnią częścią tej grupy są stalowe nogi do ławek ulicznych spawane z rury fi60. To najpopularniejsze nogi w naszej ofercie. W ofercie posiadamy dwa stelaże metalowe do ławek ogrodowych. Ich popularność wynika przede wszystkim z niskiej ceny, którą osiągamy dzięki temu, że jako jedni z niewielu w kraju zaginamy rury na te nogi na własnej giętarce automatycznej. Wyeliminowanie pośrednika pozwoliło nam na opracowanie własnych, unikalnych wzorów przy braku konieczności podnoszenia cen.

Nogi metalowe do stołu

Metalowe nogi do stołu KARSTAL powstają nie tylko jako uzupełnienie oferty ławek, ale również jako całkowicie autonomiczny zestaw wyrobów. Stalowe nogi do stołu, podobnie jak nogi do ławek ogrodowych, dzielimy na grupy związane z grubością materiału użytego do produkcji.

W pierwszym segmencie posiadamy stelaże stołu dopasowane do najpopularniejszych modeli z analogicznej grupy nóg do ławek ogrodowych. Metalowa noga do stołu ATENY tworzy zestaw z tak samo nazwanymi nogami do ławek, podobnie stelaż stołu MADRYT. Dzięki dopasowaniu tych dwóch elementów mogą państwo stworzyć zestawy mebli ogrodowych. Druga część naszej oferty to stalowe nogi do stołu z szerokich profili. W ofercie posiadamy cztery różne metalowe stelaże do stołów, których konstrukcja idealnie pasuje do ławek z naszej oferty, ale również jako całkowicie niezależne elementy. Podstawy do stołów takie jak LIZBONA czy WENECJA świetnie komponują się z każdą z naszych ławek spawanych z profili 40x40. Doskonale wyglądają także jako stół do krzeseł drewnianych.Modele FLORENCJA i MEDIOLAN są zaprojektowane w taki sposób, aby były samodzielnym elementem architektury ogrodowej, niewymagającym dodatków, jednak bardzo dobrze współgrają z naszymi modelami ławek LONDYN i RZYM, dzięki czemu również mogą tworzyć kompletne zestawy mebli ogrodowych.W ostatnim segmencie posiadamy stelaż metalowy do stołu dedykowany naszym dwóm modelom ławek z rury fi60. Jest to metalowa noga do stołu ogrodowego o mocnej i solidnej budowie, dzięki czemu stół jest bardzo wytrzymały. Również ta stalowa noga może funkcjonować jako niezależny element ogrodowej architektury.KARSTAL to producent małej architektury od 2010, co sprawia, że posiadamy duże doświadczenie na rodzimym rynku. Pozwala nam to na bieżąco reagować na trendy w tej dziedzinie. Pokazuje to bardzo rozbudowana oferta, jaką dysponujemy. Nie jesteśmy jednak zamknięci na nowe pomysły i czekamy na państwa propozycje odnośnie nowych modeli i wzorów. W przypadku dużych zamówień lub rozpoczęcia stałej współpracy zapewniamy również możliwość negocjacji ceny.

Metalowe boki do ławki ogrodowej

Nasza oferta na boki do ławki jest stale rozwijana. Dbamy o to, aby proponowane produkty odznaczały się najwyższą jakością wykonania i w pełni odpowiadały oczekiwaniom klientom i wymogom rynku. Pragniemy dostarczać asortyment o wysokiej funkcjonalności i dużym komforcie użytkowania, charakteryzujący się przy tym ładną estetyką. Dlatego nasze metalowe boki do ławek ogrodowych są starannie dopracowane pod względem designu. To produkty, które posłużą przez lata. Są eleganckie i trwałe, a prostota łączy się w nich ze świetnym wyglądem.

Czytaj całość
 • 380,00 zł
  380,00 zł

     SPECYFIKACJA: - wykonane z grubej, wytrzymałej rury fi 60 mm, - konstrukcja w całości spawana, - wysokość 87 cm, - wysokość siedziska 42 cm, - głębokość siedziska 40 cm, - waga ok. 15 kg, - otwory na 4 deski na siedzisku i 4 deski na oparciu, - pomalowane proszkowo na kolor czarny, -montaż do podłoża, -oferta dotyczy 2 szt.

 • 355,00 zł
  355,00 zł

     SPECYFIKACJA: - wykonane z grubościennych, wytrzymałych profili 60x30 mm (rama), 50x20 (siedzisko), - konstrukcja w całości spawana, - wysokość całkowita stelaża ok 81 cm - wysokość siedziska 42 cm, - szerokość 51 cm, - głębokość siedziska 43 cm, - waga ok. 15 kg, - otwory na 4 deski na siedzisku i 4 deski na oparciu, - pomalowane proszkowo...

 • 159,00 zł
  159,00 zł

   SPECYFIKACJA:- wykonane z grubościennych, wytrzymałych profili 30x18 mm, - konstrukcja w całości spawana, - wysokość 80 cm, - wysokość siedziska 39 cm, - głębokość 37 cm, - waga ok. 6 kg, - otwory na 4 deski na siedzisku i 2 deski na oparciu, - pomalowane proszkowo na kolor czarny, - wykończone zaślepkami w kolorze przedmiotu, - mocowanie do...

 • 360,00 zł
  360,00 zł

  SPECYFIKACJA: - wykonane z grubej, wytrzymałej rury fi 60 mm, - konstrukcja w całości spawana, - wysokość 87 cm, - wysokość siedziska 46 cm, - głębokość siedziska 40 cm, - waga ok. 15 kg, - otwory na 4 deski na siedzisku i 4 deski na oparciu, - pomalowane proszkowo na kolor czarny, - mocowane do podłoża, - oferta dotyczy 2 szt.

 • 129,00 zł
  129,00 zł

     SPECYFIKACJA: - wykonane z grubościennych, wytrzymałych profili 40x20 mm, - konstrukcja w całości spawana, - wysokość 40 cm, - szerokość 42 cm, - waga ok. 5 kg, - otwory na 4 deski na siedzisku, - pomalowane proszkowo na kolor czarny, - oferta dotyczy 2 szt.

 • 349,00 zł
  349,00 zł

   SPECYFIKACJA: - wysokość 90 cm, - głębokość siedziska 43 cm, - wysokość siedziska 45 cm, - stelaż wykonany z mocnego profilu 60x40 mm, - otwory na 4 deski na siedzisku i 4 deski na oparciu, - pomalowane proszkowo na kolor czarny, -montaż do podłoża, -oferta dotyczy 2 szt.

 • 139,00 zł
  139,00 zł

  SPECYFIKACJA: - wykonane z grubościennych, wytrzymałych profili 30x18 mm,, - konstrukcja w całości spawana, - wysokość 44 cm, - szerokość 40 cm, - otwory na 4 deski, - pomalowane proszkowo na kolor czarny, - mocowane do podłoża, -oferta dotyczy 2 szt.

 • 299,00 zł
  299,00 zł

  Specyfikacja: - wykonane z grubej, wytrzymałej rury fi 60 mm, - konstrukcja w całości spawana, - wysokość 68 cm, - waga ok. 15 kg, - otwory na 5 desek na siedzisku, - pomalowane proszkowo na kolor czarny, - mocowana do podłoża, - oferta dotyczy 2 szt.

 • 339,00 zł
  339,00 zł

  SPECYFIKACJA  - wykonane z wytrzymałej rury fi 48 mm, - konstrukcja w całości spawana, - wysokość 88 cm, - wysokość siedziska 42 cm, - głębokość siedziska 42 cm, - waga ok. 15 kg, - otwory na 4 deski na siedzisku i 4 deski na oparciu, - pomalowane proszkowo na kolor czarny, - mocowane do podłoża, - oferta dotyczy 2 szt.

 • 365,00 zł
  365,00 zł

     SPECYFIKACJA: - Wykonane z grubościennych, wytrzymałych profili 60x40 mm, - konstrukcja w całości spawana, - wysokość 90 cm, - wysokość siedziska 40cm, - szerokość 46 cm, - głębokość siedziska 40 cm, - waga ok. 15 kg, - otwory na 4 deski na siedzisku i 4 deski na oparciu, - pomalowane proszkowo na kolor czarny, - mocowana do podłoża,...

 • 419,00 zł
  419,00 zł

     SPECYFIKACJA: - wykonane z grubościennych, wytrzymałych profili 60x40 mm, - konstrukcja w całości spawana, - wysokość całkowita stelaża ok 81 cm, - szerokość 51 cm, - głębokość siedziska 45 cm, - waga ok. 15 kg, - otwory na 4 deski na siedzisku i 4 deski na oparciu, - pomalowane proszkowo na kolor czarny, - mocowane do podłoża, -oferta...

 • 95,00 zł
  95,00 zł

     SPECYFIKACJA: - wykonane z grubościennych, wytrzymałych profili 30x18 mm, - konstrukcja w całości spawana, - wysokość 40 cm, - szerokość 29 cm, - waga ok. 5 kg, - otwory na 3 deski na siedzisku, - pomalowane proszkowo na kolor czarny, - mocowane do podłoża, - oferta dotyczy 2 szt.

 • 170,00 zł
  170,00 zł

     SPECYFIKACJA: - wykonane z grubościennych, wytrzymałych profili 40x20 mm, - konstrukcja w całości spawana, - wysokość 80 cm, - wysokość siedziska 39 cm, - głębokość 37 cm, - waga ok. 7 kg, - otwory na 4 desek na siedzisku i 2 deski na oparciu, - pomalowane proszkowo na kolor czarny, - wykończone zaślepkami w kolorze przedmiotu, - mocowane do...

 • 290,00 zł
  290,00 zł

     SPECYFIKACJA: - wykonane z grubościennych, wytrzymałych profili 40x40 mm, - konstrukcja w całości spawana, - wysokość 60 cm, - wysokość siedziska 45 cm, - głębokość 45 cm, - waga ok. 12 kg, - otwory na 4 deski na siedzisku, - ozdobne wykończenie, - pomalowane proszkowo na kolor czarny, -oferta dotyczy 2 szt.

 • 290,00 zł
  290,00 zł

     SPECYFIKACJA: - wykonane z grubościennych, wytrzymałych profili 40x40 mm, - konstrukcja w całości spawana, - wysokość 87 cm, - wysokość siedziska 45 cm, - szerokość 54 cm, - głębokość siedziska 45 cm, - waga ok. 15 kg, - otwory na 4 deski na siedzisku i 4 deski na oparciu, - pomalowane proszkowo na kolor czarny, - mocowane do podłoża,...

 • 295,00 zł
  295,00 zł

     SPECYFIKACJA: - wykonane z grubościennych, wytrzymałych profili 40x40 mm, - konstrukcja w całości spawana, - wysokość 83 cm, - wysokość siedziska 40cm, - szerokość 52 cm, - głębokość 45 cm, - głębokość siedziska 40 cm, - waga ok. 15 kg, - otwory na 4 deski na siedzisku i 3 deski na oparciu, - pomalowane proszkowo na kolor czarny, -oferta...