Kategorie

Kosze uliczne i parkowe metalowe

Każdy producent koszy parkowych stara się dostosować swoją ofertę do obecnych trendów. W ostatnim czasie bardzo modnym materiałem wykończeniowym jest stal. Surowość tego materiału, niska cena i wysoka możliwość przetworzenia jest jego ogromnym atutem. Stąd też popularność tego rodzaju produktu, jakim jest metalowy kosz parkowy, uliczny, miejski....

Każdy producent koszy parkowych stara się dostosować swoją ofertę do obecnych trendów. W ostatnim czasie bardzo modnym materiałem wykończeniowym jest stal. Surowość tego materiału, niska cena i wysoka możliwość przetworzenia jest jego ogromnym atutem. Stąd też popularność tego rodzaju produktu, jakim jest metalowy kosz parkowy, uliczny, miejski. Kosze miejskie stalowe mają różne kształty (okrągłe, kwadratowe), pojemności (30l, 45l, 60l), mogą być pojedyncze lub dedykowane do segregacji odpadów. Można też wybrać wersję kosza metalowego z daszkiem i z popielniczką.

Kosze parkowe metalowe

Parkowe kosze na śmieci metalowe powinny być bardzo subtelne, by nie zakłócały piękna alej, ale też na tyle widoczne żeby prawidłowo spełniały swoją rolę. Nasz kosz parkowy metalowy idealnie pasuje do ławek z oferty Kar Stal.

Kosze uliczne metalowe

Kosz uliczny metalowy to praktyczny sposób na utrzymanie w czystości miejskich ulic. Każdy kosz uliczny powinien posiadać łatwość opróżniania lub wymiany worków, jeśli są używane. Najczęściej stosowany jest system wymiany od góry. W naszej ofercie mamy kosze z otwieranym daszkiem, który usprawnia oczyszczanie i chroni przed deszczem, wiatrem i plądrującymi bezpańskimi zwierzętami. Popularne są również kosze metalowe uliczne do segregacji, do których wrzuca się śmieci od frontu, a kosz opróżnia się od góry.

Czytaj całość