Kategorie

Garaże blaszane Ostrowiec Świętokrzyski

Firma Kar Stal już od kilkunastu lat prężnie działa na obszarze województwa świętokrzyskiego oraz całej Polski. Na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego jest wiele naszych realizacji i projektów. Współpracujemy ze spółdzielniami i wspólnotami w zakresie budowy wiat śmietnikowych i garaży blaszanych ocynkowanych, akrylowych i garaży drewnopodobnych.

Pod nazwą garaż blaszany kryje się wiele rozwiązań i konceptów produktu. Dzieje się tak za sprawą wielu możliwości dostosowywania obiektu do wymagań i oczekiwań klienta. Pragniemy przybliżyć Państwu najczęściej wybierane rozwiązania, które jako producent garaży blaszanych realizujemy na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego.

garaże blaszane Ostrowiec Świętokrzyski

Garaż blaszak Ostrowiec Świętokrzyski

Pod nazwą blaszak zazwyczaj kryje się standardowy garaż ocynkowany z blachy trapezowej w najczęściej wybieranym wymiarze, czyli 3x5 , 4x6 , 5x6, 3x4, 5x5, 6x5. Taki garaż metalowy zazwyczaj ma dach ze spadkiem do tyłu i bramę dwuskrzydłową. Garaż blaszany ocynkowany jest świetną alternatywą dla różnego rodzaju schowków na narzędzia, rowery czy inne rzeczy, które należy ochronić przed działaniem warunków atmosferycznych jak deszcz czy wiatr. Warto pomyśleć o nim, kiedy chcemy zaoszczędzić pieniądze i znaleźć tanie, a może nawet najtańsze, rozwiązanie, by zabezpieczyć nasze dobra.

Jeśli nie zależy nam na budżetowej wersji, a na dopasowaniu kolorystycznym do na przykład istniejącego ogrodzenia, dachu czy innych już istniejących zabudowań na terenie posiadłości, to możemy polecić garaż akrylowy. Jest to garaż z blachy trapezowej ocynkowanej i dodatkowo pokrytej warstwą akrylu. Akryl ten może być w dowolnym kolorze palety RAL. Warstwa akrylu daje nam możliwość dopasowania koloru garażu do potrzeb, jak również stanowi dodatkowe zabezpieczenie antykorozyjne. Co prawda cena wtedy jest adekwatnie wyższa do podniesionego standardu, ale trzeba pamiętać, że dodatkowe zabezpieczenie blachy znacząco wydłuża żywotność garażu.

Garaż blaszany dwustanowiskowy Ostrowiec Świętokrzyski

Garaż blaszak podwójny to świetny pomysł dla osób, które posiadają dwa samochody. Garaż taki łatwo dostosować do gabarytów naszych pojazdów. Zazwyczaj mamy duży samochód rodzinny i drugi dużo mniejszy. Garaż dwustanowiskowy można dopasować do każdej alternatywy. Nie zawsze muszą to być dwa samochody, a na przykład dodatkowy motocykl czy łódka zimowana na naszej posesji. Drugie stanowisko można wykorzystać jako schowek na narzędzia z oddzielnym wejściem lub jako przydomowy warsztat.

Garaże drewnopodobne Ostrowiec Świętokrzyski

Garaże blaszane drewnopodobne, tak jak w przypadku garaży akrylowych, powstają z blachy trapezowej ocynkowanej dodatkowo pokrytej warstwą lakieru przypominającego naturalne usłojenie drzewa. Oprócz wysokich walorów estetycznych lakier nadaje znakomitą odporność na zewnętrzne warunki atmosferyczne. Z jednej strony piękny i oryginalny wygląd, a z drugiej świetna jakość warta swojej ceny. Garaż drewnopodobny można praktycznie zaaranżować do potrzeb naszej posesji. Garaże z blachy drewnopodobnej nie muszą być całe drewnopodobne, a tylko mogą mieć front bramy wykonany z tego rodzaju blachy. Taki garaż możemy przygotować dla naszego klienta dokładnie według jego wskazówek i pomysłu.

Garaże blaszane na wymiar Ostrowiec Świętokrzyski

Garaż blaszany na wymiar to doskonała opcja dla osób, które mają tak zagospodarowane swoje posesje, że nie ma możliwości, by standardowy garaż blaszany na nich stanął. Można mieć mało miejsca, miejsce może nie mieć równych wymiarów lub garaż należy dopasować idealnie do już istniejących zabudowań. W takim wypadku nowoczesne garaże z montażem na wymiar to doskonałe rozwiązanie.

Garaże Blaszane Kar Stal - Kontakt

Jest cały wachlarz pomysłów na urozmaicenie nudnego garażu blaszanego. Możemy wykonać dach jednospadowy lub dwuspadowy. Na ścianie garażu możemy zamontować okno czy dodatkowe drzwi. Brama może być uchylna lub dwuskrzydłowa. Jeżeli tak się klientowi podoba, bramę możemy wykonać w innym kolorze niż ściany i dach. Do garażu może być dołączone zadaszenie boczne, co wygląda jak wiata obok garażu. Pomysłów i potrzeb jest wiele, dlatego oferujemy garaż blaszany na wymiar jako produkt indywidualny i niepowtarzalny. To Państwo decydują, jaki ma być. Jedyne ograniczenie to wyobraźnia.

Istnieje sprzedaż używanych garaży, jednak zawsze jest to produkt już kilkakrotnie skręcany i rozkręcany i nigdy nie wiemy w jakim stanie technicznym go zakupimy. Czy po ponownym zamontowaniu wytrzyma dłużej niż jeden sezon? Nikt nam nie zagwarantuje, że sprzedający nie ukrył oznak korozji czy że po skręceniu będzie stabilny i bezpieczny.

Nasze garaże to nowe i pewne produkty wykonane z ogromną dbałością o szczegóły. Zawsze warto postawić na nowy produkt z pewnej i sprawdzonej firmy. Nie warto ryzykować kupowania przysłowiowego kota w worku, a tym niewątpliwie mogą być garaże używane.

Miasta i gminy w powiecie ostrowieckim, do których dostarczamy nasze garaże:

Ćmielów, Kunów, Ostrowiec Świętokrzyski, Bałtów, Bodzechów, Waśniów.