Garaże blaszane Starachowice

Firma Kar Stal jest na rynku już od 2010 roku. Prężnie działamy na terenie całej Polski, a szczególnie na terenie rodzimego województwa świętokrzyskiego. Nasze garaże czy wiaty śmietnikowe można spotkać w całym w powiecie starachowickim. Powiat starachowicki powstał w 1999 r. w wyniku nowej reformy administracyjnej. Stolicą powiatu jest miasto Starachowice z liczbą mieszkańców 4764 oraz powierzchnią 31,82 km2. Jest to miasto bardzo szybko rozwijające się i dbające o wygląd. Jego mieszkańcy też zwracają uwagę na estetykę i wygodę w użytkowaniu przestrzeni. Dlatego też chętnie kupują nasze garaże. Mogą one posłużyć jako miejsce do bezpiecznego parkowania samochodu, jak również do przechowywania narzędzi, urządzeń i maszyn ogrodowych. Kar Stal jako producent garaży blaszanych może zaoferować najtańsze garaże blaszane ocynkowane w standardowych wymiarach takich jak 3x4, 3x5, 4x6, garaże akrylowe, garaże blaszane drewnopodobne czy garaże robione na wymiar.

garaże blaszane Starachowice

Garaż blaszak Starachowice

Blaszak to potoczna nazwa garażu blaszanego ocynkowanego. Jest to garaż metalowy z blachy trapezowej ocynkowanej. Pokrycie ocynkiem ma na celu wydłużenie żywotności blachy. Jest to bardzo dobry i sprawdzony sposób, by spowolnić na długie lata proces korodowania stali. Cena takiego garażu jest dużo niższa niż garaży na wymiar czy z innego rodzaju blachy.

Garaż blaszany dwustanowiskowy Starachowice

Cenimy sobie codzienną wygodę, chcemy mieć możliwość wygodnego zarządzania czasem i miejscem. Z tego powodu w naszych domostwach zamiast jednego samochodu są dwa lub nawet więcej. Często pierwszym autem jest mały samochód miejski, który służy do dojazdu do pracy czy odbioru dzieci ze szkoły. Użytkowanie takiego samochodu ma być tanie i praktyczne, aby zaparkowanie go pod szkołą, pracą czy ewentualnie urzędem zajmowało dużo mniej czasu i miejsca. Eksploatacja małego samochodu jest też dużo tańsza niż dużego auta rodzinnego. Jednak większy pojazd też jest bardzo potrzebny. Duże auto pozwala zrobić komfortowo zakupy lub pojechać na urlop, nie martwiąc się o wygodę jazdy. Jak by nie było, na co dzień musimy gdzieś parkować te auta. Najbardziej praktycznym rozwiązaniem jest garaż blaszany podwójny. Możemy go wpasować idealnie w miejsce na podwórku, jak również może to być niezależna konstrukcja na wolnej miejskiej przestrzeni. W naszych realizacjach są garaże (ocynkowany, akrylowy, z blachy drewnopodobnej) stawiane na dwa, trzy lub nawet siedem niezależnych stanowisk.

Garaże blaszane na wymiar Starachowice.

Garaż blaszany na wymiar to produkt dopasowany do wymagań i potrzeb zamawiającego. Nie każdy z nas ma wolną przestrzeń, którą można zagospodarować w dowolny sposób. Czasem musimy wykorzystać to, co mamy. Nasze podwórka są niewymiarowe i mają już po części zagospodarowaną przestrzeń starszymi zabudowaniami. Jeśli chcemy na takim podwórku dodatkowo postawić garaż, schowek czy nawet wiatę, musimy ją idealnie wpasować, by nie zakłócała już istniejącego ładu. Dlatego też oferujemy nowoczesne garaże z montażem. Jesteśmy w stanie wykonać garaż na indywidualny wymiar, ilość stanowisk oraz dopasować kolor blachy do istniejących już zabudowań. Ceny garaży na wymiar są uzależnione od rozwiązań wykorzystanych w produkcji oraz wymiarów konstrukcji.

Garaże Blaszane Kar Stal - Kontakt

Garaże drewnopodobne Starachowice

Garaże blaszane mogą być wykonane z blachy trapezowej ocynkowanej, akrylowej lub drewnopodobnej.

Garaż akrylowy jest z blachy podwójnie zabezpieczonej przed korozją. Blacha jest pokryta warstwą ocynku i dodatkowo warstwą lakieru akrylowego w dowolnym kolorze z palety RAL. Dzięki pełnej palecie barw i odcieni łatwo nam dopasować nowopowstający garaż do istniejących zabudowań lub do koloru ogrodzenia. Garaże z blachy drewnopodobnej tak jak z blachy akrylowej mają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne. Garaż drewnopodobny jest z blachy, która imituje naturalne usłojenie drewna, co daje nowoczesny, a przy tym subtelny efekt elegancji. Jest to propozycja dla osób ceniących bardzo wysoką jakość z wyjątkowym wykończeniem.

Warto zainwestować w nowy garaż. Niestety używane garaże mogą okazać się uszkodzone, a sprzedający świadomie może ukrywać występującą korozję, co może oznaczać, że nowo zakupiony garaż nie będzie spełniał naszych oczekiwań. Trudno też stwierdzić, jak długo posłuży, ponieważ nie wiadomo, ile razy konstrukcja była rozmontowywana i ile razy montowana ponownie, co może zaburzyć stabilność garażu, a przy tym wpływa na bezpieczeństwo użytkowników. Dlatego właśnie proponujemy Państwu nowe garaże blaszane z montażem prosto od producenta z wieloletnim doświadczeniem. Sprzedaż odbywa się poprzez nasz sklep, jak również zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Miasta i gminy w powiecie starachowickim, do których dostarczamy nasze garaże:

Wąchock, Starachowice, Brody, Mirzec, Pawłów.