Kategorie

Garaże blaszane mazowieckie

Budując dom, należy pamiętać o zabezpieczeniu narzędzi i urządzeń przed kradzieżą. Wiele osób przed wbiciem pierwszej łopaty inwestuje w garaż blaszany. Jest to najpraktyczniejsze i najtańsze rozwiązanie by chronić nasze dobra. Ceny garaży różnią się w zależności od rodzaju blachy użytej do produkcji, jak i również od zastosowanych rozwiązań przy produkcji.

Garaż blaszak mazowieckie

Najtańszą opcją jest garaż ocynkowany. To podstawowa i najczęściej wybierana opcja przy budowach. Sami też zalecamy zakup tego rodzaju garażu, ponieważ często w trakcie prac budowlanych nie zważa się na jego wygląd i często zdarzają się wgniecenia, obtłuczenia czy zarysowania blachy. Garaż ocynkowany ma być przeze wszystkim użytkowy i nie musi być ozdobą placu budowy. Jako producent garaży blaszanych nie zalecamy kupowania garażu używanego. Garaż metalowy z tak zwanej drugiej ręki może mieć ukryte ślady korozji, może nie nadawać się do ponownego złożenia, przez co taki zakup może okazać się bezużyteczny. Wiadomo, że cena takiego garażu jest dużo niższa, ale i ryzyko adekwatnie wyższe.

garaże blaszane mazowieckie

Najczęściej wybierane rozmiary to 3x5, 4x6, 6x10, jednak zawsze można zamówić garaż blaszany na wymiar.

Garaże blaszane na wymiar województwo mazowieckie

Nie musimy się ograniczać standardowymi wymiarami czy bryłą garażu. Jesteśmy w stanie wykonać garaż w dowolnym wymiarze, dopasowując go do placu, na którym ma być postawiony. Często musimy wpasować się z garażem w miejsce, które już jest częściowo zabudowane innymi budynkami lub w bardzo małą przestrzeń w przydomowym ogródku. Nowoczesne garaże z montażem powinny być dokładnie takie, jakie potrzebujemy. Muszą być dokładną odpowiedzią nie tylko na potrzebę umiejscowienia, ale też na wymagania względem estetyki i praktyczności.

Garaże drewnopodobne mazowieckie

Garaże z blachy drewnopodobnej to jedna z opcji do wyboru przy zakupie garaży blaszanych. Blacha drewnopodobna to blacha ocynkowana pokryta lakierem przypominającym naturalne usłojenie drzewa. Dodatkowa warstwa nadaje nie tylko pięknego wyglądu, ale również jest dodatkowym zabezpieczeniem antykorozyjnym, przez co można się cieszyć garażem długie lata bez obaw o rdzę. Garaż blaszany drewnopodobny jest jednak najdroższym rozwiązaniem.

Garaże Blaszane Kar Stal - Kontakt

Jeśli garaż drewnopodobny nie mieści się w budżecie, warto zakupić garaż akrylowy. Jest to garaż, którego blachę pokryto warstwą akrylu. Akryl nie tylko wzmacnia ochronę antykorozyjną, ale też daje możliwość doboru koloru z palety RAL. Jest to tanie rozwiązanie, jeśli chcemy dopasować kolor garażu na przykład do ogrodzenia czy innych zabudowań już znajdujących się na placu.

Garaż blaszany dwustanowiskowy woj. mazowieckie

Obecnie niemal w każdym gospodarstwie domowym jest jedno lub więcej aut. Przez wzgląd na koszty, nie planuje się podwójnych stanowisk samochodowych w projekcie domu. Dlatego świetnym rozwiązaniem jest garaż blaszany dwustanowiskowy. Taki podwójny garaż można ulokować w dowolnej części podwórka. Dzięki temu łatwiej rozplanować i funkcjonalnie zagospodarować plac wokół domu. Jest wiele możliwości na wykorzystanie dodatkowego stanowiska. W pierwszej części możemy parkować auto, a drugą przeznaczyć na składowanie urządzeń, narzędzi czy nawet sprzętu sportowego.

Oferujemy sprzedaż i montaż garaży blaszanych na terenie całego województwa mazowieckiego. Zapraszamy do kontaktu mieszkańców powiatów: Białobrzegi, Ciechanów, Garwolin, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Kozienice, Legionów, Lipsko, Łosice, Maków Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, Mława, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Otwock, Piaseczno, Płock, Płońsk, Pruszków, Przasnysz, Przysucha, Pułtusk, Radom, Siedlce, Sierpc, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Szydłowiec, Warszawa Zachodnia, Węgrów, Wołomin, Wyszków, Żuromin, Zwoleń, Żyrardów.