Garaże blaszane Jędrzejów

Aby dobrze zagospodarować posesję, tak, by wszystko miało swoje miejsce, teren wokół domu należy podzielić na strefy. Pierwszą strefą jest strefa wypoczynku. W tym miejscu ustawiamy meble ogrodowe, grill czy altanę z zadaszeniem, która chroni od słońca. Kolejną strefą, na której się skupimy i szerzej opiszemy, jest strefa gospodarcza. To jest zaplecze naszego ogrodu. To tutaj jest miejsce na warzywniak, domki narzędziowe, drewutnie czy garaż wolnostojący.

Garaż blaszak Jędrzejów

Nie każdy właściciel domu ma garaż połączony bezpośrednio z domem. Dlatego jeśli komuś zależy na garażowaniu pojazdu, trzeba zainwestować w garaż wolnostojący na terenie posesji. Najbardziej spektakularny jest garaż murowany, wykończony w ten sam sposób co dom. Materiał wykończeniowy, kolor elewacji i pokrycie dachu garażu jest w takim wypadku spójne z wyglądem budynku mieszkalnego. Jest to najdroższa opcja, jeśli chodzi o całoroczne zabezpieczenie samochodu przed warunkami atmosferycznymi.

garaże blaszane Jędrzejów

Garaże drewnopodobne Jędrzejów

Najtańsze rozwiązanie, które można zastosować, to garaż metalowy.

Jego cena zależy od rodzaju blachy użytej do produkcji. Najczęściej wybierane opcje to:

  • Garaż ocynkowany: wykonany z blachy trapezowej pokrytej warstwą ocynku, która zabezpiecza blachę przed korozją, co znacznie wydłuża jej żywotność. Garaż blaszany ocynkowany jest najtańszy spośród garaży blaszanych.
  • Garaż akrylowy: wykonany z blachy trapezowej ocynkowanej pokrytej ponadto warstwą lakieru w dowolnym kolorze z palety kolorów RAL. Warstwa lakieru dodatkowo chroni blachę przed warunkami atmosferycznymi i wydłuża czas użytkowania w stosunku do blachy pokrytej samym ocynkiem. Garaż z blachy akrylowej to średnia półka cenowa.
  • Garaż drewnopodobny: wykonany jak wyżej z blachy trapezowej ocynkowanej z dodatkową warstwą lakieru. Kolor lakieru oraz wzór usłojenia drzewa użyty na blasze imituje naturalną deskę. Taki zabieg sprawia, że garaż blaszany drewnopodobny jest niepowtarzalny i elegancki. Garaż blaszany drewnopodobny występuje w kilku wersjach odcieni. Do najczęściej wybieranych jest wersja z usłojeniem i kolorem złotego dębu.

Garaże z blachy drewnopodobnej idealnie wyglądają niemalże z każdym wykończeniem domu i ogrodzeniem. Niestety, choć duże tańsze niż murowane, stanowią najdroższą opcję wśród garaży blaszanych.

Garaż blaszany dwustanowiskowy Jędrzejów

Dla posiadaczy więcej niż jednego auta, możemy polecić podwójny garaż. Garaż dwustanowiskowy można zaadaptować na miejsce postojowe dla dwóch aut lub jedno z miejsc wykorzystać jako składzik na narzędzia ogrodowe czy mały przydomowy warsztat. Jedynym ograniczeniem jest tylko miejsce na podwórku, ponieważ nie każda posesja jest na tyle duża, by pomieścić tak duży garaż.

Garaże Blaszane Kar Stal - Kontakt

Garaże blaszane na wymiar Jędrzejów

Brak miejsca na duży garaż, czy jakikolwiek inny garaż z naszej oferty o standardowych wymiarach takich jak 3x3, 3x4, 3x5, 5x5, 4x6, 5x6, 6x5, to żaden problem. Kar Stal jako producent garaży blaszanych oferuje nowoczesne garaże z montażem w rozmiarze takim, jaki nasz klient potrzebuje. Ceny takich garaży nie odbiegają od cen standardowych konstrukcji. Precyzyjnie dopasujemy produkt do miejsca i potrzeb zamawiającego. Zgłoś nam swoje zapotrzebowanie na garaż blaszany na wymiar, a przedstawimy Ci naszą ofertę. Prowadzimy sprzedaż na terenie całego województwa świętokrzyskiego.

Garaże blaszane to tanie i długotrwałe rozwiązanie do zabezpieczania naszego majątku przed warunkami atmosferycznymi, kradzieżami czy zniszczeniami. Ogromnym atutem tego produktu jest zarówno funkcjonalność, wygląd jak i łatwa możliwość dopasowania gabarytu do placu. Warto przy tym podkreślić, że nowe garaże to o wiele lepsze zabezpieczenie auta niż garaże używane. W przypadku naszych konstrukcji, gwarantujemy ich wysoką jakość, trwałość i wykonanie z dbałością o najdrobniejsze detale.

Oferta obowiązuje w miastach Jędrzejów, Sędziszów, Małogoszcz, Wodzisław oraz wszystkich innych miejscowościach powiatu jędrzejowskiego (takich jak Sobków, Nagłowice, Oksa, Imielno czy Słupia) i województwa świętokrzyskiego.