Kategorie

Garaże blaszane świętokrzyskie

Siedzibą naszej firmy jest województwo świętokrzyskie. Tu znaleźć można warsztaty, w których zajmujemy się kompleksową obróbką metali. Tu mamy park maszynowy, dzięki któremu powstają nasze produkty. W KAR STAL od lat przygotowujemy konstrukcje stalowe, stanowiące elementy małej architektury miejskiej. Działamy również jako producent garaży blaszanych. Prowadzimy ich sprzedaż, montaż oraz produkcję. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, wysoką estetykę oraz solidną jakość wykonania oferowanych garaży.

garaże blaszane świętokrzyskie

Garaż blaszak świętokrzyskie

Garaż metalowy to tania i funkcjonalna alternatywa dla garażu murowanego. W KAR STAL zajmujemy się produkcją obiektów tego rodzaju. Garaże blaszane używane są przede wszystkim do przechowywania samochodów oraz innych pojazdów, np. motorów czy rowerów. Mogą być wykorzystywane także jako składziki z narzędziami na posesjach czy miejsca przechowywania na budowach. Niezależnie od zastosowania, garaż blaszany powinien odznaczać się wytrzymałością i stabilnością, odpornością na warunki pogodowe oraz jakością wykonania. Takie właśnie są nasze garaże metalowe. Oferujemy kilka rodzajów tego typu konstrukcji.

Mogą Państwo u nas zamówić:

Katalog KAR STAL obejmuje garaże z bramą uchylną oraz skrzydłową. Dach garażu może być dwuspadowy lub jednospadowy. Proponowane konstrukcje mają różne wymiary. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty produktów. Nasze garaże blaszane trafiły już do wielu odbiorców w województwie świętokrzyskim.

Garaże Blaszane Kar Stal - Kontakt

Garaże drewnopodobne świętokrzyskie

Szczególną uwagę naszych klientów zwracamy na garaże blaszane drewnopodobne. To obiekty funkcjonalne i praktyczne. Sposób wykończenia sprawia jednak, że ich estetyka jest wyjątkowo atrakcyjna. Używana w nich blacha imituje usłojenie i kolor drewnianej deski. Garaż z blachy drewnopodobnej może być prawdziwą ozdobą otoczenia. Cena tego rodzaju konstrukcji jest wyższa niż w przypadku garaży akrylowych lub ocynkowanych. Ich wygląd to jednak wynagradza i jest to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie dla klientów poszukujących produktu o dużych walorach estetycznych, jednocześnie charakteryzującego się wszystkimi cechami garaży blaszanych.

Garaż blaszany dwustanowiskowy woj. świętokrzyskie

Dysponujemy również propozycją dla tych klientów z województwa świętokrzyskiego, którzy posiadają dwa lub więcej samochodów. Oferujemy tanie garaże blaszane dwustanowiskowe w różnych konfiguracjach. Dla coraz większej liczby osób garaż podwójny to konieczność, która jest wymuszona posiadaniem dwóch aut. W naszym katalogu znaleźć można garaże tego typu dwu i jednospadowe, z dwuskrzydłową lub uchylną bramą, przelotowe lub ze ścianą grodziową, z dodatkowymi oknami i innymi udogodnieniami. Konstrukcje te możemy wykonać z różnych rodzajów blachy. W naszej ofercie znajduje się zarówno podwójny garaż ocynkowany, jak i dwustanowiskowy garaż drewnopodobny lub garaż akrylowy.

Garaże blaszane na wymiar województwo świętokrzyskie

Garaż blaszany na wymiar to doskonałe rozwiązanie dla tych klientów, którzy mają szczególne oczekiwania co do wielkości tego rodzaju obiektu. Nasza standardowa oferta obejmuje garaże w rozmiarach: 3x2, 3x3, 3x4, 3x5, 3x6, 3x7, 4x6, 5x6, 6x5, 6x6 metrów. Mamy jednak możliwość dopasowania obiektu do zapotrzebowania klienta, nie tylko jeśli chodzi o długość i szerokość, ale także wysokość.

W KAR STAL jesteśmy otwarci na potrzeby klientów z województwa świętokrzyskiego. Przy dużych zamówieniach lub zamówieniach hurtowych uwzględniamy możliwość negocjacji ceny naszych produktów. Dostarczamy nowoczesne garaże z montażem, dbając o jakość wykonania oraz wysoką estetykę proponowanych produktów. Dokładamy starań, by oferować najtańsze usługi i produkty, w tym garaże akrylowe, garaże ocynkowane, garaże z blachy drewnopodobnej, garaże dwustanowiskowe.

Niska cena, wysoka jakość wykończenia, szybka realizacja zamówienia, sprawny montaż – na to można liczyć, wybierając produkty KAR STAL. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty już teraz!

Obsługujemy całe województwo świętokrzyskie: