Kategorie

Garaże blaszane Skarżysko-Kamienna

Skarżysko-Kamienna to miasto powiatowe w województwie świętokrzyskim. Z każdym rokiem włodarze miasta starają się unowocześniać swoją mała ojczyznę. W Skarżysku są nie tylko blokowiska z wielkiej płyty, ale również osiedla kamienic i dzielnice domków jednorodzinnych. W każdym z tych miejsc jest potrzeba praktycznego i estetycznego zagospodarowania terenu, a garaże ocynkowane mogą pomóc w ujednoliceniu i uporządkowaniu krajobrazu. Ich standardowe wymiary to 3x5, 4x6, 5x5 m, w przypadku garaży pojedynczych, a gdy chodzi o garaż podwójny, czyli z dublowanym miejscem na samochód, jest to 6x5 m.

garaże blaszane Skarżysko-Kamienna

Garaż blaszak Skarżysko-Kamienna

Kar Stal, jako producent garaży blaszanych, oferuje produkt idealny do zapotrzebowania w takich miejscach jak blokowisko. Jest możliwość postawienia ciągu garaży na inwestycję. Może to być ciąg nawet kilkunastu garaży pod wynajem. Jest to świetny pomysł na bezpieczny dochód pasywny. Blaszane garaże są również doskonałym obiektem na to, by przechowywać swoje auto na posesji. Świetnie sprawdzają się także jako składziki na sprzęt na działkach. Garaż blaszak to konstrukcja niedroga, które montaż na swojej posesji zdecydowanie warto rozważyć.

Garaże drewnopodobne Skarżysko-Kamienna

Nowoczesne garaże z montażem z blachy ocynkowanej to najtańsze rozwiązanie. Jeśli jednak klient posiada nieco wyższy budżet, mamy na sprzedaż garaż akrylowy, który też jest wykonany z blachy ocynkowanej, ale dodatkowo jest ona pokryta warstwą lakieru w kolorze z palety Ral. Najpopularniejsze kolory to: grafitowy, brązowy, zielony i szary. Innym rozwiązaniem jest zastosowanie blachy z motywem imitującym naturalne usłojenie drewna. Ceny takich konstrukcji są nieco wyższe niż akrylowych, ale garaż z blachy drewnopodobnej ma bardzo nowoczesny i estetyczny charakter.

Garaże blaszane drewnopodobne, podobnie jak garaże akrylowe, cechuje ogromna wytrzymałość na warunki atmosferyczne i wysoka odporność na rdzę. Garaż drewnopodobny świetnie nadaje się do przydomowych ogródków, gdzie łatwo dopasować go do koloru ogrodzenia i innych blaszanych elementów. Jest to obiekt elegancko wykończony i mający bardzo praktyczne zastosowanie.

Garaże Blaszane Kar Stal - Kontakt

Garaż blaszany dwustanowiskowy Skarżysko-Kamienna

Garaż blaszany na wymiar jest świetnym pomysłem przy mniejszych posesjach, ponieważ można dopasować ilość stanowisk do zapotrzebowania i miejsca, które posiada właściciel działki. Świetnym wyborem jest garaż podwójny, czyli garaż dwustanowiskowy. Jego cena jest niższa niż dwóch osobnych garaży pojedynczych i zajmuje również mniej miejsca. Ponadto, jedną część można wykorzystać na standardowe przechowywanie auta, a z drugiej części zrobić schowek na rowery, motor czy inne rzeczy. Wykorzystanie blachy ocynkowanej do budowy garażu jest tanie i praktyczne. Konstrukcja takiego garażu jest stabilna i może posłużyć na lata.

Garaże blaszane na wymiar Skarżysko-Kamienna

Można kupić używany garaż metalowy, ale niestety nie ma wtedy pewności, że został on poprawnie rozłożony oraz że zachowa swoje zalety po ponownym złożeniu. Jeśli nie został rozmontowany przez profesjonalną ekipę, jest narażony na dodatkowe rysy, które przerywają warstwę lakieru chroniącą przed rdzą. Nieumiejętny demontaż może być również przyczyną tego, że blacha garażu może być powyginana, a stalowa konstrukcja powykrzywiana.

Miejsca w powiecie skarżyskim, do których dostarczamy nasze garaże:

Skarżysko-Kamienna, Suchedniów, Bliżyn, Łączna, Skarżysko Kościelne